Alte știri din fotbal
Daniel Bîrligea a atras toate privirile la vizita medicală! A venit cu o „bestie” de sute de mii de euro
0
Cristiano Bergodi, explicație după eșecul cu Croația U19: „Am jucat cu jucători de la Barcelona și Bayern”
1
Alexandru Băluță s-a răzgândit în ultima clipă și nu mai merge la Timișoara » Semnează cu altă echipă din România
0
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
3
Știri din fotbal internațional
Starul Angliei se revoltă: „Este ceva obscen. Mi se pare o nebunie, dar nu putem să ne oprim și să ne plângem!”
0
După Joao Neves, alt jucător al Portugaliei reacționează ferm: „Nu simțim nevoia să-i pasăm mereu lui Ronaldo! Pentru noi este ca oricare altul”
0
Selecționerul Argentinei critică decizia FIFA: „Ajută doar echipele slabe”
0
Ralf Rangnick: „E o echipă excepțională! Nu are nicio slăbiciune”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Adrian Veștea a depus la Parlament lista cu membrii guvernului. Nume ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
pervers mic :))
Cel mai potrivit ar fi ca, după încheierea acestui campionat european, să vă dați demisia in corpore.
Am cobit înaintea începerii campionatului că n-o să ne calificăm mai departe de grupe și-o să ne bată si Ukraina. Și asta pe de o parte din cauza antrenorului care are idei învechite de joc (a auzit oare de sistemul 3 + 3 ?) se vede și la echipa din Zalău, care nu e în prima jumătate a clasamentului. Pe de altă parte antrenorii de la cluburi nu promovează la echipe tinere foarte talentate (doar sunt campioane mondiale U19). Când te găndești că te bate de te rupe o echipă cu multe jucătoare amatoare cum e cea a Norvegiei, îți vine să nu mai dai un ban la tine în țară pentru handbalul profesionist. Rușine Tadici, rușine FRH.
Vai mai dili, comentatoru' lui peste prajit.... Ce usor este sa faci pronosticuri cand diferenta pe tabela era deja de 10+. Dupa razboi, multi viteji se arata. Cat despre Tadici, poate ne explici care au fost motivele pentru lipsa de reactie la randamentul prost al unor jucatoare (de ex. Ada Nechita, tinuta in teren 80% din meci... pentru nimic). Sau de ce a epuizat anumite jucatoare, pentru o clauza deja pierduta (de exemplu, Elisei a fost tinuta in teren 60 minute).
Dar sa fim optimisti. Romania a castigat in fata Norvegiei!!! In repriza a II-a a fost 12 - 11 pentru Romania!!! Daca nu pierdeam la 9 goluri in prima repriza... era altceva!! Nu stiu daca castigam, dar poate ca pierdeam la o diferenta mai mica. Am ratat in prostie!!! Pacat!
Mare dreptate ai,hai ca bradeanu are o varsta ,dar , si alea tinere de la noi nu aveau absolut nici un fel de conditie fizica abia alergau pe teren ,pareau mai multe adversarele decat noi ce este trist ,este faptul ca nu au incurajat si nu jucam cu fetele junioare ,tineret,nu stiu sigur ,cele care au castigat campionatul mondial ,s-a ales praful de echipa aceia .
E o poza cu posteiorul lui Bradeanu si cu cel al uneia dintre arbitre,al lui Bradeanu e mai mare,cred ca asta cam spune totul si daca vom compara posterioarele jucatoarelor romance cu cele ale norvegiencelor vom constata ca ale romancelor sunt aproape duble,asta e diferenta dintre niste profesioniste desavarsite si niste semiprofesioniste,poate cu exceptia lui Neagu,ne mintim ca inca avem handbal sau sport in general,ar trebui sa coboram din nori si sa observam ca Romania nu mai reprezinta mare lucru in sportul mondial si pretentiile pe care multi inca le au sunt mai mult sperante bazate pe iluzii...
RIP handbal in rromanica!
Deci adevaratii viermi ca tine devin acuzatori, esti o persoana falsa si de nimic, plina de ura! Nici nu am chef sa caut comentariile tale anti-romanesti.
Sunt anti-prosti , zevzecule ... Poate ma superi si-ncep s-o iau pe m@tha la puricat ...'Te-n gura aia stirba de analfabet ... Nationalist de parada , asta esti , vierme . Gunnoaye ca tine sunt pe toate coclaurile , un lucru bun n-ai facut in ynfecta ta viata , dar esti mare roman ... Petre Tutea o fi vreun mormoloc pe langa tine , branzovenescule ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.