Comentarii (7)
moise
moise  •  13 Mai 2026, 15:01

Până la urmă, cel mai de ras s-a făcut tânărul nou președinte. Toată povestea s-a terminat cu un fîs. Te-ai aruncat pe fumigena, ai promis că nu tolerezi derapaje care nu există, n-ai făcut absolut nimic și ai dovedit deocamdată că și minciuna-i vorba, c-asai la români. Daca tăceai, filozof rămâneai... Dar nu imaginea ta contează până la urmă, îngrijorător e pe ce maini ajunge handbalul românesc.

moise
moise  •  08 Mai 2026, 14:55

Unde e frate crima? că nu înțeleg. Au fost oamenii la o petrecere. Fan-tas-tic! Au contracte pe timpul liber? Au făcut ceva ilegal sau imoral? A fumat Teodora. Ei, și?! Bai lupi moraliști, nu va e rușine??!! Ceata grea pe mintea voastră.....

Functionarul9
Functionarul9  •  08 Mai 2026, 13:36

Mult zgomot pentru nimic ! Se acuta mereu un Acar Paun ! Mult iubiti conducatori ai handbalului din Romania ... bateti campii cu toata gratia !!!

utilizator șters
utilizator șters  •  08 Mai 2026, 08:54
Postat de elceapo190 pe 07 Mai 2026, 21:30

Aloooooo, garaaaaa, putea sa vina noul președinte sa spun ca a văzut imaginile, ca se va forma o comisie și apoi se va lua o decizie nu ca inadmisibil, ca nu accepta, ca.. .. , e clar ca se vrea capul lui Mazilu. Apropo, fetele de la celelalte echipe au participat la acest ,,dezmat" ca nu avem nici o informație referitor la asta.

Eu m-as intoarce putin si as verifica cine l-a pus pe Mazilu acolo. Da, e clar ca se vrea capul lui, intrebarea e ce cauta el pe vreo functie de conducere in handbal? Adica omul chiar e mai mult prin cluburi decat pe oriunde altundeva, eu as propune sa caute capul cui l-a angajat, adica nu poti sa fii serios cu astfel de oameni prin functii de conducere.

elceapo190
elceapo190  •  07 Mai 2026, 21:30

Aloooooo, garaaaaa, putea sa vina noul președinte sa spun ca a văzut imaginile, ca se va forma o comisie și apoi se va lua o decizie nu ca inadmisibil, ca nu accepta, ca.. .. , e clar ca se vrea capul lui Mazilu. Apropo, fetele de la celelalte echipe au participat la acest ,,dezmat" ca nu avem nici o informație referitor la asta.

22robert03
22robert03  •  07 Mai 2026, 20:13

Mazilu e obișnuit sa meargă in club.

GigiMarga
GigiMarga  •  07 Mai 2026, 20:08

La mănăstire cu ele :)))

Comentează