Alte știri din fotbal
Sepsi - FC Voluntari » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga: golul 2 vine în prelungiri
0
Echipele de start în Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2
0
Cine conduce clasamentul spectatorilor în Superligă: aproape de o performanță cu care se lăuda doar FCSB!
1
Fostul campion cu FCSB se RETRAGE din cariera de fotbalist! A îmbrăcat de 30 de ori tricoul naționalei + și-a ales deja viitorul job
0
Știri din fotbal internațional
UEFA a explicat cele mai controversate decizii de arbitraj luate marți seară în Liga Campionilor
2
Legenda lui Inter se înclină în fața lui Chivu: „Mereu am avut încredere în el. E un lider care-și urmează drumul”
0
În cărți să o preia pe Bournemouth, după despărțirea de Iraola
0
Van Dijk spune că Liverpool a meritat să fie eliminată de PSG
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Peter Magyar vrea să desființeze televiziunea de stat din Ungaria: ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Iar jucam fara extrema dreapta meciuri intregi - ar tb sa intre Soit sau Geigler, nu pot fi mai slabe decit Cioaric. Geigler a dat si un gol si macar are curaj sa intre in joc, a aratat in citeva minute mai mult decit Cioaric tot meciul.
fetelor trebuie sa jucati asa cum stiti voi! nu mai aveti nimic de demonstrat!cred intr-un rezultat pozitiv!hai romania!
bravo fetelor! sper ca maine indiferentde orice, sa ne calificam in semifinale....poate o sa fim norocosi (ar fi bine macar odata) si sa putem si pierde cu norvegia...in caz ca nu, luptati fetelor, pentru voi, pentru noi, pentru intreaga Romanie, care va este alaturi trup si suflet! Fortza fortza ROMANIA!!!
Hai cu victoria maine !!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.