Comentarii (8)
gintonic
gintonic  •  10 Februarie 2018, 15:05

9 la 8 eliminari...nu mi se pare un arbitraj părtinitor... si~apoi leoaicele câștigasera si la Rm.Vâlcea,in tur, asa ca..."joc de glezne!" :)

gintonic
gintonic  •  10 Februarie 2018, 15:04

9 la 8 eliminari...nu mi se pare un arbitraj părtinitor... si~apoi leoaicele câștigaserea si la Vâlcea, asa ca..."joc de glezne!" :)

gintonic
gintonic  •  10 Februarie 2018, 15:03

9 la 8 eliminari...nu mi se pare un arbitraj părtinitor... si~apoi leoaicele câștigarea si la Vâlcea, asa ca..."joc de glezne!" :)

1567185456661997
Diaconu Cosmin  •  09 Februarie 2018, 18:03
Postat de kkkotto07 pe 09 Februarie 2018, 07:15

E penibil sa spui ca te-a dezavantajat arbitrajul cand dai 2 goluri in 20 de minute unei echipe istovite, care joaca din 3 in 3 zile de o luna de zile. Echipa din Valcea e penibila, cu jucatoare straine care nu ar avea loc nici pe banca Craiovei.

Cred ca nu ai vazut meciul ! Cand joci aproape jumatate din primele 20 de minute cu un jucator mai putin, iar faze identice sunt tratate diferit de catre arbitrii, cred ca nici jocul nu are cum sa mai fie la un nivel acceptabil. Nu stiu cate meciuri de handbal adevarat ai vazut in viata ta, dar echipa din Valcea nu este, in niciun caz, penibila. Penibili au fost doar arbitrii !

Diaconu Cosmin  •  09 Februarie 2018, 17:55
Postat de Cimpoieru Florin pe 09 Februarie 2018, 01:54

Pt domnul cu furatu'...admițând că e așa...deși nu e...cum vine aia..,,furat fără jenă"...există hoți care sunt cuprinsi de rusine si remușcare când fură? E aproape un pleonasm. Poți reformula...nu-ti dau idei. Dacă am citit la viața mea , am citit pentru mine. Succes in continuare. Si felicitari ! d-lui Ursescu pentru articol.

Eu am scis doar despre ce am vazut la TV. Cat priveste cititul, poti sa-ti pastrezi sfaturile pentru altii, nu pentru mine. Daca nu esti sigur de ce scrii, mai citeste ! http://www.dex.ro/expresie/e393-a-baga-mainile-pana-n-sau-pana-la-coatea-fura-mult-si-fara-jena

kkkotto07
kkkotto07  •  09 Februarie 2018, 07:15

947024678691176
Cimpoieru Florin  •  09 Februarie 2018, 01:54

Diaconu Cosmin  •  08 Februarie 2018, 21:21

Arbitraj penibil. Craiova s-a distantat in prima repriza cand arbitrii au furat-o fara jena pe Valcea. Eliminarile Craiovei au venit in momentul cand conducea cu 7-8 goluri si la final de meci cand nu mai conta!