Comentarii (10)
 •  10 Mai 2010, 16:19

gresit ! cat a prins Pati in aparare Popovici nu a marcat , si inca ceva cine le face blocaje lui Neagu si Pati pentru a arunca la poarta mai usor?

•  10 Mai 2010, 16:10
Postat de pe 10 Mai 2010, 14:13

Popovici a fost luata om la om de Vizitiu,Manea si Neagu nici una n-a putut s-o tina basca au luat toate eliminari de 2 minute;Extremele au fost jucate dar au ratat sau au fortat in atac,puscasu a marcat 1 gol di 6 aruncari si maier vreo 2-3 ratari ;Doar Nechita a avut 2zvacniri la sfarsitul primei reprize dar s-a stins si ea repede;

Mişule, cred că ai vazut alt meci... Din ceea ce "ne traduci", ai dreptate doar cu Oanea Manea, care a fost pusă la popovici, om la om, când Oltchimul aveaom în plus. Dar valoarea lui Voina se vede chiar in acest context: pui om la om o butelie, la cel mai flexibil si inalt om al Viborgului.

•  10 Mai 2010, 14:13

•  10 Mai 2010, 13:36

Aceasta infrangere, la aceasta diferenta, este opera antrenorului Voina. Trebuia ca Popovici sa fie luata om la om. Trebuia sa nu se mai insiste pe jocul cu pivotul; dupa primele 2 reusite prin acest mod, danezele ne-au citit ! Trebuia sa se insiste pe jocul cu extremele. Trebuiau multe, dar toate aceste indicatii nu are cine le da. Voina este un antrenor de duzina !

•  10 Mai 2010, 13:18
Postat de pe 10 Mai 2010, 12:39

NIMIC NU E PIERDUT. OLTCHIM ARE SANSE MARI DE CALIFICARE INPREUNE CU ARDELEAN ALISEI si CU GABI SZUCS!!!!!!! HAI OTCHIM!!!!!

nu mai au unde sa se califice. si mie mi-ar placea sa intoarca rezultatul dar este f.f. greu

•  10 Mai 2010, 12:41
Postat de pe 10 Mai 2010, 12:33

Meciul s-a pierdut pe insistenta cu jocul in centru si nefolosirea extremelor, precum si lipsa jocului pe contraatac practicat de Radu Voinea.

NIMIC NU E PIERDUT. OLTCHIM ARE SANSE MARI DE CALIFICARE CU ARDELEAN ALISEI si CU GABI SZUCS!!!!!!!

•  10 Mai 2010, 12:39

•  10 Mai 2010, 12:33

•  10 Mai 2010, 09:25

daca castigam cu 3-4 goluri,sigur am fi pierdut la bucuresti.macar nu vor dormi"in ghete"

•  10 Mai 2010, 09:18

trebuie sa fim realisti; finala este pierduta in proportie de 95%. este greu, daca nu imposibil sa bati viborgul, la ora asta, la 8 goluri diferenta. poate daca erau doar vreo 4 goluri diferenta mai erau ceva sanse, dar asa........