Comentarii (65)
secundul
secundul  •  14 Decembrie 2014, 01:16
Postat de ice_heart pe 14 Decembrie 2014, 01:15

CE vina are arbitrul daca antrenorul cere time out in min 55, cand conduce cu 2 goluri si le spune fetelor ca are 3 si cere in permanenta atac lung pana la pasiv???????? ce vina are arbitrul daca tu in 5 minute nu mai inscrii un gol, cand joci tot finalul cu superioritate si nu incerci macar odata sa risti sa scoti portarul? ce vina are arbitrul daca pe atacul lor da fault in atac si tu nu esti in stare sa profiti!? aceleasi sfaturi adresate fetelelor: "ba, atac lung pana la prepasiv si apoi aruncam!!!" pe aceste sfaturi am ratat victoria cu danemarca si astazi am fost invinse!!!!

In minutul 53 poate a cerut timeout sa le spuna asta.

ice_heart
ice_heart  •  14 Decembrie 2014, 01:15

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  14 Decembrie 2014, 01:15
Postat de secundul pe 14 Decembrie 2014, 01:12

S-a referit la alcool, dar nu bei asa-i?

beau si ee cate ceva, cum nu, dar casual. ponderat. la ocazii, sau daca asa cred eu, ca am vreun prilej de bucurie. cam o data la 2 saptamani beau un JD, doua, maxim 3, dupa caz. e cam putin, nu sunt campion la bautura, nu am fost niciodata. am facut sport legitimat prea multi ani si mi-am respectat conditia de sportiv. si de fumat m-am apucat tarziu, dupa 30 de ani.

valyomanyd
valyomanyd  •  14 Decembrie 2014, 01:13
Postat de unico_biancorossi pe 14 Decembrie 2014, 00:50

bai tadici, in min 55 aveam 2 goluri avans iar fetele tale nu au fost capabile sa fructifice nici unul dintre cele 3 atacuri consecutive de la acest scor. daca se marca macar o data, atunci se putea mentine strocul la 1-2 goluri avans, inca 3-4 minute dupa aceea, ca doar nu vorbim de NBA aici, tataie... dar echipa ta cam pierde pe finaluri exact ca si cum am fi in NBA. ai 2 goluri cu un minut inainte de final si termini egal, ai 2 goluri si s nse de 3 goluri avans, cu 4,41 min inainte de final si tu pierzi ! ce mai acuzi arbitrajele ? nu cumva tactica ta e gresita ?

Mda, Tadici e vinovat ca : - am pierdut 16 atacuri dand pase la adversar sau in aut - Chinteoan singura cu portarul in loc sa traga tare, da bolta - in min. 55 Chiper primeste eliminare , se da 7 m desi a fost fault in atac - scorul la eliminari, 6- 2 "pentru" noi.... ................................................................................................................................ Deci, valoarea jucatoarelor e mediocra, iar in acest meci ne-au ciupit si rusii cat a trebuit !

secundul
secundul  •  14 Decembrie 2014, 01:12
Postat de unico_biancorossi pe 14 Decembrie 2014, 01:08

eu sunt treaza intotdeauna, domnule. mai ales cand nu dorm.

secundul
Postat de jim_b_brown pe 14 Decembrie 2014, 01:02

://jurnalul.ro/stiri/externe/video-exploziv-avion-militar-american-intra-in-lupta-cu-un-ufo-nu-l-pierde-nu-l-pierde-ce-dracu-e-asta-682384.html

Facaturi americane, m-am confruntat cu misticism dar nu si cu extraterestri.

unico_biancorossi  •  14 Decembrie 2014, 01:11

treaz.. tastatura mea e oldie si da semne de predare a stafetei (eu scriu cu tastatura anexata, desi am un laptop de calitate, pentru ca asa pot sa stau mai departe de ecran, dar tastatura anexata este veche ca si tadici, si cred ca trebuie schimbati amandoi... pentru ca imi joaca niste feste de prost gust.)

unico_biancorossi  •  14 Decembrie 2014, 01:08
Postat de jim_b_brown pe 14 Decembrie 2014, 01:03

Avocado cand e " treaz" chiar le spune bine. :))

unico_biancorossi  •  14 Decembrie 2014, 01:07
Postat de pol1iasi pe 14 Decembrie 2014, 01:01

Bravo! Felicitari pt comentariu ! La obiect...ai spus tot ce trebuia...nu am nimic de adaugat :)

din pacate, pentru ca si eu, ca orice roman adevarat, preferam sa batem azi. din minim 2 motive. pentru a avea sanse de a merge cat mai departe, considerand ca avem o Nationala macar pentru locurile 5-6, si datorita rivalitatii istorice in sport, cu tara vecina.. si relativ prietena.)