jim_b_brown  •  14 Decembrie 2014, 01:03
Postat de pol1iasi pe 14 Decembrie 2014, 01:01

Bravo! Felicitari pt comentariu ! La obiect...ai spus tot ce trebuia...nu am nimic de adaugat :)

Avocado cand e " treaz" chiar le spune bine. :))

jim_b_brown
jim_b_brown  •  14 Decembrie 2014, 01:02
Postat de secundul pe 14 Decembrie 2014, 00:59

Daca Romania marca in minutul 53 cand avea 2 goluri, era altceva. Daca tot ai cerut timeout de ce nu le-ai spus sa creeze o actiune, nu sa traga la poarta cand se fluiera pasiv! Cum a zis cineva aici, ai recomandat in toate meciurile noncombatul. Altfele marcau si pe pisau pe maghiare care fie vorba intre noi au fost mai slabe decat acum 1-2 ani!

://jurnalul.ro/stiri/externe/video-exploziv-avion-militar-american-intra-in-lupta-cu-un-ufo-nu-l-pierde-nu-l-pierde-ce-dracu-e-asta-682384.html

pol1iasi
pol1iasi  •  14 Decembrie 2014, 01:01
Postat de unico_biancorossi pe 14 Decembrie 2014, 00:50

bai tadici, in min 55 aveam 2 goluri avans iar fetele tale nu au fost capabile sa fructifice nici unul dintre cele 3 atacuri consecutive de la acest scor. daca se marca macar o data, atunci se putea mentine strocul la 1-2 goluri avans, inca 3-4 minute dupa aceea, ca doar nu vorbim de NBA aici, tataie... dar echipa ta cam pierde pe finaluri exact ca si cum am fi in NBA. ai 2 goluri cu un minut inainte de final si termini egal, ai 2 goluri si s nse de 3 goluri avans, cu 4,41 min inainte de final si tu pierzi ! ce mai acuzi arbitrajele ? nu cumva tactica ta e gresita ?

secundul
secundul  •  14 Decembrie 2014, 00:59

secundul
secundul  •  14 Decembrie 2014, 00:58

Arbitrii ne puteau masacra daca voiau! Cu Danemarca a fost mai rau, cu Norvegia cel mai rau. Demisia de onoare!

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  14 Decembrie 2014, 00:55
Postat de senemagugu_nagaga pe 14 Decembrie 2014, 00:44

Dacă analizăm ultimele 5 minute , ar trebui să-ți dai demisia nea Ghiță ...Să ai meciul în mână . cu unguroaicele aproape de degringoladă ... disperate măcar după un egal ... Să nu poți să impui un calm relativ la echiă ... Apoi ești selecționer de secolul 20 ...Am trecut pragul ăla , dar se pare că matale nu conștientizezi ... Dă-i înainte ca Trefilov ...

mda. foarte corecta opinie.

unico_biancorossi  •  14 Decembrie 2014, 00:54
Postat de aius pe 14 Decembrie 2014, 00:42

Nu stiu,dar Cristina la 19-18 da pe langa poarta si...gata !

la 18-16 s-a rupt filmul. era min 54,41, am ratat de 3 ori, dupa niste parade ale paulei si un sut aiurea peste poarta. nici unguroaicele nu mai credeau, nu e vina lor ca am ratat si le-am bagat in joc, mai ales ca tipa de pe stanga lua eliminare dupa eliminare si ala nu vede, de pe banca si nu o schimba. chiar si comentatorii s-au prins ca blondina facea gafe. ce trebuia sa o faulteze pe aia, in min 55 ?? o lasa, dadea un gol, aveam noi atacul. eram 7 la 7. asa, le-a facilitat superioritatea numerica, alea au profitat, au egalat si au si invins. asta e handbalul, nu te joci cu ratarile, in asemenea ocazii.

unico_biancorossi  •  14 Decembrie 2014, 00:50

jim_b_brown
jim_b_brown  •  14 Decembrie 2014, 00:47

Iar arbitrii ? Mama lor de hoti ! :)))))))))

bivumu
bivumu  •  14 Decembrie 2014, 00:46

Cate mingi au aruncat arbitrii afara ? Cate pase gresite au dat arbitrii ? ... Ne-au furat inca dinainte de a incepe meciul, nu? :)) .. Mai si gresim, iar greselile trebuie sa ne preocupe. Nu arbitrajul...Iar cea mai importanta preocupare, e PLACEREA ! Sa joace cu placere, sa se bucre ! Personal, m-am bucurat de meciul asta, chiar daca rezultatul nu ne-a fost favorabil . Mi-a placut ! Multumesc, fetelor !