Alte știri din fotbal
Imaginile zilei din Antalya! Dinamo și Universitatea Craiova, amicale la 5 metri distanță » Dialog între Rotaru și Nicolescu,
0
A vrut să plece de la CFR Cluj, dar a fost blocat pe aeroport în această dimineață
0
Raul Rotund, jucătorul împrumutat de Dinamo la Slobozia, schimbă echipa: „Vreau să arăt că poate s-a greșit”
0
Dinamo - Young Boys 0-0 » Primul amical al iernii pentru „câini”
3
Știri din fotbal internațional
Schimbul propus Fiorentinei de Inter » După ce l-a ratat pe Joao Cancelo, Chivu ar vrea un jucător de la Atletico
0
Italienii scriu că Drăgușin e obiectivul real în defensiva Fiorentinei! » „Tottenham ar putea fi convinsă, dar...”
0
Tensiuni mari la Lazio: Maurizio Sarri își face valizele!
0
Radu Drăgușin așa cum nu l-ai mai văzut » Fundașul a deschis ușa casei sale din Londra
0
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
România cere acordul Emiratelor Arabe Unite pentru a-l urmări penal pe ...
Libertatea
Folosirea armatei pentru a prelua Groenlanda este „întotdeauna o opțiune”, ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Rusia a trimis nave de război pentru a păzi un petrolier, urmărit de armata ...
Libertatea
un club de tepari ce dracu sa caute in liga nationala....din pacate voi scrieti din ce vedeti in sala sau la televizor,dar nu stiti ca nenorocitii astia au furat banii fetelor timp de 2 ani si ca le-au tras teapa si la salarii.
Roman impinsa de arbitrii in repriza a II a.Domnule Gatu,la reinvestirea dumneavoastra ati promis corectitudine in campionatele nationale de handbal.Ce s`a intamplat la Roman nu se intampla nici in tarile din lumea a IIIa.L A S A T I ` N E S A J U C A M H A N D B A L ! ! Baducu si Voicu,vrednici sa devina clientii DNA.De cand Jean Mateescu a fost inlaturat de la sefia arbitrajului romanesc,buzoenii s`au organizat in stil mafiot.LASATI`NE SA JUCAM HANDBAL!E PREA MULT?
Haide-ti fetelor ca se poate si la anul o sa ajungem sus in clasament ! Cu noile achizitii o sa facem meciuri mult mai bune . O sa vedeti si voi ca asa o sa fie ! HAI RAPID !!
frumos meci.pacat ca nu i-au lasat arbitri sa castige.oameni buni veniti la sala aveti ce sa vedeti
Rapid CFR Bucuresti - CSM Cetate Deva 28-31 (FINAL) Stiinta HCM Baia Mare - HC Zalau 29-32 (FINAL) Univ Resita - Oltchim Rm Valcea 21-36 (FINAL) Otelul Galati - Jolidon Cluj 23-25 (FINAL) Tomis Constanta - Stiinta Bacau 38-29 (FINAL) HCM Buzau - Rulmentul Brasov 30-26 (FINAL) HCM Roman - Dunarea Braila 24-15 (FINAL)
Rapid CFR Bucuresti - CSM Cetate Deva 28-31 (FINAL) Stiinta HCM Baia Mare - HC Zalau 29-32 (FINAL) Univ Resita - Oltchim Rm Valcea 21-36 (FINAL) Otelul Galati - Jolidon Cluj 23-25 (FINAL) Tomis Constanta - Stiinta Bacau 38-29 (FINAL) HCM Buzau - Rulmentul Brasov 30-26 (FINAL) HCM Roman - Dunarea Braila 24-15 (FINAL)
stie cineva cum s-a terminat derbiul nordului?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.