Alte știri din fotbal
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Încă 5 persoane audiate și puse sub control judiciar de la CS Păulești, în cazul de trucare de meciuri pentru pariuri
0
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
8
Știri din fotbal internațional
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
De ce ar putea alege Trump weekendul prelungit de Paște pentru o operațiune ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin avertizează o țară care i-a fost aliată că se apropie prea ...
Libertatea
A se citi comentatiile presei maghiate la adresa lui Ambros camd le- a distrus. CSM acasa si vedeti de ce romanii tin cu Gyor si nu cu CSM si de ce seful sectiei sporturi de la Gazeta are un cult pentru unguroaica Anita Gorbitz
Unde l-au gasit pe prostul asta de antrenor???: Trebuie rapid demis!!
Mai est, inca, acest habarnist, antrenor la CSM Bucuresti? Dupa dezastrele din acest inceput de an se constata ca echipa de mercenare de la CSM nu este capabila sa faca faza de aparare iar in atac nu stiu ce sa faca cu mingea, ceea ce inseamna ca peste 80% din jocul echipei se duce pe... apa sambetei! In loc sa caute vinovate printre jucatoare, mai bine si-ar fi pus demisia pe masa pentru ca aceasta echipa este ridicola, o caricatura a ceea ce a insemnat CSM in anii anteriori. Acum se vede, cu ochiul liber, ca fara Cristina Neagu aceste team nu are busola si nu stie sa se descurce. Rusinos pentru o echipa care are un buget de exceptie sa se prezinte in acest mod. Nu aud despre demisii de onoare si despre modul in care aceasta echipa poate sa fie readusa pe linia de plutire.
draga antrenorule nu te supara echipa asta nu joaca nimic cu tine pe banca .nu te vor sau esti depasit in momentul asta nu stim dar nu se leaga jocul lor .pai te-a ciuruit zalaul (nu a dat zalaul atatea goluri in deplasare la nimenide cand e tadici antrenor) si vroiai sa bati gyorul?
CSM-ul e o echipa artificial, ce nu are nicio legatura cu Romania si unde se arnca banii pe fereastra pentru achizitii si salarii. Nu exista motivare in joc. La Gyor toate fetele sunt trup si suflet pentru echipa, la noi e o leneveala nemaipomenita.
Specialiștilor, cum dă în jucătoare dacă ăsta e adevărul? În sezonul acesta CSM - ul a jucat mai slab decât în cel trecut, mult mai bramburit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.