Alte știri din fotbal
În ce condiții poate prelungi contractul titularul incontestabil al lui Dinamo
3
Inamicul lui Sorin Cârțu arbitrează Dinamo - Universitatea Craiova
3
Ilie Drăgan, atac frontal: „Lui Burleanu îi este frică să meargă la TAS! Și mai este și mincinos!”
1
Gândurile lui Filipe Coelho înainte de încleștarea Dinamo - Craiova: „Cu siguranță vor încerca să pregătească diferit anumite lucruri”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Cine sunt cei 6 miniștri PSD care pleacă de la Palatul Victoria
Libertatea
Aventurile unui pompier cu doua prostituate. Lipsa erecției l-a adus în ...
Adevărul
Dan Șucu intervine în scandalul din politica românească » Ce solicită ...
GSP SPECIAL
Bătaie la Aeroportul Băneasa după un zbor Germania-România: conflict ...
Libertatea
Eu stiu ca a murit in octombrie. Nu-mi amintesc daca GSP a publicat ceva despre ea atunci.
Acum, nu putem spune ca fost o victorie chiar asa frumoasa, a fost totusi un meci usor. Ce vreau neaparat e sa le bata pe unguroaice, la cate am patimit din cauza lor in ultimii ani, si echipa nationala si Oltchimul, cred ca ar fi cazul sa ne luam revansa. Daca se poate nu neaparat in grupe, ci mai incolo.
Bravo fetelor. Partea proastă e că ne obișnuiesc cu asemenea victorii frumoase, iar la sfârșit o dau în bară mai mereu. Sper ca de astă dată să continue așa până la victoria finală ! Încă o dată, Bravo fetelor !!!
Ești pro.st, antrenorul a introdus-o in ultimul minut inainte de a începe meciul, nu ai aflat ?
Vreau sa multumesc GSp-ului pentru ca informeaza foarte corect opinia publica, ieri dimineata au scris un articol in care ne anunta ca Paula Ungureanu nu o sa faca parte din lot pentru acest meci ! :)))) Paula Ungureanu a fost menajata , dar a jucat titulara !!! :))) Inca o data, multumesc Gsp !!! :))))))
pe de alta parte, aflam cu tristete, din alte surse, nu de pe Gsp, preocupat de soarta condamnatilor, ca tot ieri a decedat Aurelia Szoke, cunoscuta sub numele "Gigi", in varsta de 78 de ani, tripla campioana mondiala la handbal feminin (1956 si 1960 la handbal in 11, si 1962 la handbal in 7) si dubla castigatoare a Cupei CAmpionilor Europeni cu Stiinta Bucuresti in 1961 si Rapid Bucuresti, in 1964. o handalista de geniu, un inter de forta dar si o coordonatoare extraordinara, Gigi a fost declarata cea mai buna handbalista a lumii in 1960 si 1962. Dumnezeu sa odihneasca aceasta mare Sportiva a Romaniei !
Inca nu, luni jucam cu Australia ! :)))
combinatii facute cu tvr'u :) de la vlad enachescu se trag toate aceste manevre !
felicitari Romania ! succes in continuare ! asta a fost un meci de incalzire, greul abia acum vine.
ma pis$hu pe dolcele tau, platim abonament la tvr pt ce? sa ma abonez la un canal de cartier? %$$#^$$$^%$###@@@@
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.