Alte știri din fotbal
Florin Prunea, iritat de arbitrul din Superliga: „Poftim! Vrei să ieși tu în evidență, chiar dacă ai greșit!”
0
Universitatea Craiova sperie Superliga! Botoșani nu a avut nicio șansă cu oltenii: statistică amețitoare a trupei lui Coelho
0
Fostul căpitan din Bănie știe de ce are nevoie Universitatea Craiova în lupta la titlu: „Asta ne lipsește”
0
Varga e optimist înainte de derby-ul FCSB - CFR Cluj: „Sper să-l văd pe lista marcatorilor”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Catalanii primesc vizita „lanternei roșii”
0
Juventus - Napoli, în etapa #22 din Serie A » Echipele probabile + cote
0
Contraatac în negocierile pentru Drăgușin: „Președintele a dat undă verde” » Tottenham reduce pretențiile
0
AC Milan și-a securizat un titular până în 2031: urmează anunțul oficial
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Un an de la furtul Coifului: principalul suspect i-a dat zeci de mii de ...
Libertatea
Ursescule, ai bagat ma la pariuri finala Ungaria - Franta cum te-am invatat ?
da, pare ca la noi lipseste tocmai un cap limpede in federatie! meciurile nu se castiga numai pe teren. se pare ca intr-adevar ungaria are si oameni care gandesc in staff, nu numai workeri. la cat de heirupisti suntem, incepand cu clasa politica in care au intrat toti gutanii, nici nu putem emite pretentii mai mari. tara lui "las' ca merge si-asa!" si din pacate edeucam si generatiile viitoare in acelasi spirit. ne-am tziganit de tot!
da, pare ca la noi lipseste tocmai un cap limpede in federatie! meciurile nu se castiga numai pe teren. se pare ca intr-adevar ungaria are si oameni care gandesc in staff, nu numai workeri. la cat de heirupisti suntem, incepand cu clasa politica in care au intrat toti gutanii, nici nu putem emite pretentii mai mari. tara lui "las' ca merge si-asa!" si din pacate edeucam si generatiile viitoare in acelasi spirit. ne-am tziganit de tot!
Ungaria s-a concentrat la meciul pt. optimi indiferent de adversar. Rezultatele din grupa nu contau. In plus, conducerea a calculat in asa fel, incat echipa sa mearga pe linia Olanda, Brazilia decat linia Polonia, Franta, Muntenegru. Cu calcule a ajuns si echipa masculina in semifinala olimpica. Daca ai jucatori putini, nu trebuie sa bati pe toti ci exact atunci cand trebuie.
Spre deosebire de fotbal unde am batut niste desculti , la handbal chiar am invins o echipa de top. Din pacate cu atat ne-am ales . Dupa ce instructie a facut cu Spania ma astept ca Ungaria sa treaca si de Brazilia.
HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ LANYOK!!!
Franta nu poate trece de Norvegia ... scandinavele sunt prea bune pentru orice nationala Cealalta finalista se va alege intre Ungaria si Danemarca
Incurcata este priceperea ta la handbal, bai Ursescule. Ungaria va juca finala cu Franta. Poti sa bagi la pariuri....
Pai cu depasitul de Tadici, ce sa-i faci ? El este vinovatul principal al esecului cu Polonia. A crezut ca meciul este dinainte castigat si nu l-a mai pregatit, a anulat antrenamentul din ziua partidei. Cand tu te lauzi ca un cocos in calduri ca ai o mare echipa si ajungi in finala, cum naiba vrei ca jucatoarele sa intre concentrate si motivate la joc ? DEMISIA !! AFARA CU DINOZAURUL !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.