Comentarii (8)
ceaiuri
ceaiuri  •  14 Martie 2022, 15:17

Rapid mai face un transfer de marca...Lacrabere a semnat(Fraga nu putea sa faca fata pe centru)si cred ca din urmatoarea editie de campionat o sa domine acest sport

cherry1337
cherry1337  •  13 Martie 2022, 23:13
Postat de ceaiuri pe 13 Martie 2022, 19:09

victorie obtinuta in ..8minute, arata diferenta de valoare existenta(oltencele nu sunt nici de locul 3),cred ca Rapid poate castiga campionatul(chiar in ultima etapa in sala..Traian) au o galerie ce poate face diferenta si conteaza,pt C.S.M. o victorie importanta le mentin in cursa pt titlu..si de moral,pot face cel putin un meci bun si sunt in F.F.,valcencele cred ca sufera cea mai severa infrangere(nici cand Roibu nu a mai sponsorizat clubul nu s-a intamplat)dar cand primaria plateste..mai putin conteaza performanta si cand ai novici in conducere(nu stiu unde au gasit antrenorul...sper ca nu a antrenat la *** pt ca de acolo o sa vina jucatoare)

Dacă nu îl aduceau pe Dahl antrenor locul 3 era de vis pentru Vâlcea. Cum la CSM e Neagu, la Vâlcea dacă Liscevic nu e într-o zi bună jocul nu funcționează.

ceaiuri
ceaiuri  •  13 Martie 2022, 19:09

cherry1337
cherry1337  •  13 Martie 2022, 18:32
Postat de costeltudor pe 12 Martie 2022, 18:59

Dlor. așa ziși ziaristi, in loc sa postați tot felul de mizerii care nu au nici o legătura cu sportul , face-ți o analiza a handbalului feminin românesc și vede-ți cate românce evoluează in prima liga !!!

Eu zic să faci și tu o analiză a gramaticii limbii române, ai nevoie!

valyomanyd
valyomanyd  •  12 Martie 2022, 20:22
Postat de Emilian Albu pe 12 Martie 2022, 20:10

Neagu dezlantuita ?! In primele 10 -15 minute a RATAT 2 (doua) lovitiri de la 7 m. Domnilor ziaristi unde ati vazut meciul. In aceeasi perioada de timp DEMBELE reuseste performanta sa scape, de doua ori, singura pe contraatac si sa suteze in portar !!! VALCEA A JUCAT PROST IAR ARBITRII NU LE-AU MAI AVANTAJAT CA DE OBICEI. NU au mai primit un gol, de pomana, cu care sa castige meciul ca la Valcea. CSM a jucat lent, iar GRUBISICI a fost din nou cea mai buna. CSM are jucatoare de valoare dar nu are echipa. Domnule VASILE cred ca trebuie sa faci ceva daca vrei duci echipa in primele 4 ale Europei. CINE CONDUCE ECHIPA ? Dumneata sau domnisoara Neagu ?!

Cate goluri a dat Neagu ?

1037972906348855
Emilian Albu  •  12 Martie 2022, 20:10

juv3ntin
juv3ntin  •  12 Martie 2022, 19:03

fără emotii Rapidu? la 23-23 in minutu 50 sunt sigur ca aveau emoții. Așa scrii o știre când iei informația de pe flashscore. Iar ce s-a întâmplat la CSM - Vâlcea e fără cuvinte. Vorbim de o umilință istorică.