Comentarii (29)
skylines
skylines  •  27 Aprilie 2026, 16:33

Nu a avut deloc ghinion!Daca ar fi jucat cu Gyor cum ar fi fost?!

Popmar70
Popmar70  •  27 Aprilie 2026, 16:33

Zau,pai spuneati ca a avut ghinion si a picat cu Gyor.Sau erati foarte ingrijorati pentru echipa de tineret?

florentin_fff
florentin_fff  •  27 Aprilie 2026, 16:30

GSP... RUȘINOS!!! până și concurența a expus adevărul!!! CSM va juca cu METZ!!! VOI SUSȚINEȚI ALTCEVA ????????????????

utilizator șters
utilizator șters  •  27 Aprilie 2026, 16:30

N-are nicio importanță, dacă sunt bune câștigă oricum, dacă nu … nu! Jucatoarele, plătite inclusiv de mine deși nu am fost întrebat niciodată dacă sunt de acord sau nu :-))), nu sunt românce, deci nu putem vorbi de eternul “sindrom românesc”. Succes!

Popmar70
Popmar70  •  27 Aprilie 2026, 16:30

Ati gresit,de fapt va intalni pe Gyor la tineret.Vom juca cu Metz.Vreau sa vad cum o intoarceti...

ovidius89
ovidius89  •  27 Aprilie 2026, 16:30

Alooooo...intalneste Gyor la tineret! Echipa mare va juca cu Metz in semifinala. De unde va luati informatiile?

didi2020
didi2020  •  27 Aprilie 2026, 16:27

Adica, de fapt, CSM-Metz!

proprietarypoet
proprietarypoet  •  27 Aprilie 2026, 16:27

Le batem, la fel ca-n finala de acum 10 ani (cand aveau echipa si mai puternica, cu Heidi Loke, Amorim, Gorbicz).

don_ramon
don_ramon  •  27 Aprilie 2026, 16:26

Băi proștilor(nebanabil) se joacă cu Metz. La tineret se joacă cu Gyor

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează