Alte știri din fotbal
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Știri din fotbal internațional
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Englezii anunță planul lui Infantino » Așa vrea să își facă aliați: unde trimite finala Mondialului din 2030
0
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum arată cea mai luxoasă navă de croazieră din lume unde o cameră costă ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
:))))))))) Tatar cum e ca jucatoare comparativ cu Manea? Sau Tomescu? :)))))))) Banale? Inexistente? 28-22, impaca-te cu situatia, asta e, unii umilesc Gyorul, altii promoveaza oricum numai pe teren nu :))))))))))
Unde sa-si ceara *** asta scuze? Ca daca-l pun fata in fata cu Oana, il injoseste in ultimul hal. Tu nu-l stii pe ciurli-burli asta? Stii cand mai apare acum? Ori cand ia CSM vreo bataie, ori cand ii arunca primarelul vestit un nou oscior :))))))) vai de mama lui, rad si consatenii lui de el :)))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce a fost a fost(dupa cate stiu a..refuzat si nationala)era curios de aflat cum a fost perioada la krim,cum a fost disputa cu piedade(poate a fost si motivul ca a ramas decat un an.. acolo se puteau sta ani buni daca aveai valoare)totusi astept ca deseara sa faca un meci de nota 10..
Oltchim a pierdut calificarea in finala CL din 2013 tocmai pe mana Oanei Manea. Drept este ca au mai fost alte cateva zeci de faze in care ea poate incrimina o alta colega, insa tocmai fazele decisive din finalurile meciurilor sunt esentiale si fac diferenta intre o jucatoare banala (Oana Manea) si o jucatoare exponentiala (de exemplu, Pineau, jucatoare care a intors soarta in zeci de meciuri). Pe urma, ea nu ar fi trebuit sa pomeneasca despre participarea arbitrilor la cheful de dupa partida cu Gyor. Dar daca nu o duce capul la mai mult, ce sa-i faci.... Asta este Oana Manea, de asta este in stare, astea-i sunt limitele ei ca sportiv si ca om. Mai mult nu poate!
Nu este el cel care si-a cerut scuze de la Oana Manea?
sezonul 2012/13 multi se asteptau ca oltchim sa castige trofeul aveau un lot bun...dar la inceputul sezonului de C.L.au inceput sa fie pb cu banii echipa (restanta de 2-3luni)echipa face jocuri bune cu unele mai putin reusite...prima care paraseste echipa e galca(surprinde ca din jucatoarele straine cu toate ca stiau situatia sponsorului nu au plecat..si galca incepea mai mereu in echipa de baza...se zvoneste ca a doua jucat care a dorit sa plece a fost....)cred ca unele jucatoare au dat prea putin pt cat au primit acolo(nu neaparat straine)
razvyyc, frumos articolul, nu? :)))))))))))))))))))))))))))
danemarca 1992, nu 1996
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.