Comentarii (32)
kpaxcmdr
kpaxcmdr  •  10 Septembrie 2012, 18:22

Poate sa trimita scrisori si la Vatican,o fi clubul lui peste,dar chestia este ca guvernul nu trebuie sa permita nimanui sponsorizarea cluburilor din banii nostrii!Astia o tin intr-una cu brand national,Cupa Campionilor,etc.dar Roibu a capusat bine de tot acest combinat care este acum falimentar....dar sigur dupa ce pune mina pe el "baietii destepti" o sa mearga super bine.pina atunci desfiintarea si apoi mai vedem.Sa auzim numai de bine!

sibelius
sibelius  •  10 Septembrie 2012, 18:10

Oare ce buget au cele de la Gyor?

dilibau
dilibau  •  10 Septembrie 2012, 17:57

Ce ma surprinde e cum naiba a promis Roibu contracte unor jucatoare ca Barbosa cu experienta nefericita de la Brasov (cititi interviul dat de portugheza chiar cand a semnat, tot pe GSP) sau Bulatovic ori Pineaud, cand stia ca in cateva luni combinatul va fi privatizat?! Nu-i dadea nimeni garantia ca noul investitor va fi interesat sa tina o echipa cu vedete, si totusi a amagit lumea ca sa...spele bani?! E pur si simplu prea necugetat un astfel de gest ca sa nu bata la ochi. Daca asta-i decizie manageriala (oricat de mult ai tine la echipa asta minunata), atunci io-s Oracolu' din Delphinarium...Jackob, Katarina, Alison, Marija...off, si avem asa mari sanse sa castigam anul asta...

sibelius
sibelius  •  10 Septembrie 2012, 17:55

Am ajuns sa traiesc ziua in care tu si alpin sunteti de acord. Nu pot decat sa ma alatur si eu voua. Salarii de 3.000.000 euro/an pentru o echipa de handbal mi se pare aberant pentru Romania.

spivak
spivak  •  10 Septembrie 2012, 17:51

Ponta nu e în stare să-şi salveze propriul popou.

pol1iasi
pol1iasi  •  10 Septembrie 2012, 17:37
Postat de mitica_la_puscarie pe 10 Septembrie 2012, 17:24

Aloooooooooo romani trezitiva . cum sa sustina guvernul salariile de sute de mi de euro la niste pizzzde idioate ?? guvernul mai bine mareste ajutoarele pentru adevarati nevoiasi ,pentru somaj ca vine iarna si foarte multi patroni isi restructureaza activitatea si anul asta vao fi cei mai multi someri intr-un an calendaristic de 20 de ani incoace

Corect!!Salut Reddog ;)

botizan
botizan  •  10 Septembrie 2012, 17:37
Postat de mitica_la_puscarie pe 10 Septembrie 2012, 17:24

Aloooooooooo romani trezitiva . cum sa sustina guvernul salariile de sute de mi de euro la niste pizzzde idioate ?? guvernul mai bine mareste ajutoarele pentru adevarati nevoiasi ,pentru somaj ca vine iarna si foarte multi patroni isi restructureaza activitatea si anul asta vao fi cei mai multi someri intr-un an calendaristic de 20 de ani incoace

Corect :) ... nici la Gyor , statul maghiar nu a obligat Audi sa bage atatia bani in echipa ... eu bagat nemtii cu o idee de marketing buna ... la noi sa plateasca statul , adica noi :)) ...penibil Roibu ala sa fie anchetat , sigur sunt ceva manareli in contractele jucatoarelor straine aduse in aceasta vara pe bani publici

mitica_la_puscarie
mitica_la_puscarie  •  10 Septembrie 2012, 17:24

Aloooooooooo romani trezitiva . cum sa sustina guvernul salariile de sute de mi de euro la niste pizzzde idioate ?? guvernul mai bine mareste ajutoarele pentru adevarati nevoiasi ,pentru somaj ca vine iarna si foarte multi patroni isi restructureaza activitatea si anul asta vao fi cei mai multi someri intr-un an calendaristic de 20 de ani incoace

sabinalin
sabinalin  •  10 Septembrie 2012, 16:44

In tara jafului si bunului plac nimic bun nu supravietuieste...

stelistu.batran
stelistu.batran  •  10 Septembrie 2012, 16:44
Postat de cumvretivoi pe 10 Septembrie 2012, 16:14

NU AM CUVINTE!DOAR CE-MI TRECUSE DE DUREREA DISPARITIEI UNIVERSITATII CRAIOVA( O IUBIRE ALB ALBASTRA) SI ACUM SUNT PE CALE SA PIERD SI ACEASTA BUCURIE,SINGURA CARE TINE PIEPT EUROPEI !! O SA URASC SPORTUL !! SA DEA D-ZEU SA SE GASEASCA CINEVA CARE SA SALVEZE PERLA SPORTULUI ROMANESC LA JOCURILE PE ECHIPE!!!

Imi pare rau pentru tine, te inteleg, ai dreptate dar sportul capitalist este mult mai vulnerabil si aleator decat miscarea sportiva comunista organizata care ducea la performanta internationala!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează