Alte știri din fotbal
Gigi Becali a izbucnit în direct: „Pentru asta, Rapid nu va lua titlul niciodată! Dumnezeu va face dreptate”
2
A semnat și poate debuta vineri la Dinamo » Ce spune Andrei Nicolescu despre transferuri
0
Culise incredibile de la CCA în mazilirea lui Alexandru Deaconu: „Hațegan e zeflemitor, cu aere de superioritate”
4
FCSB plătea 100.000 de euro pe el în 2020, incredibil cu cine a semnat acum: „Tânăr, puternic și determinat”
0
Știri din fotbal internațional
UEFA a delegat arbitrul pentru FCSB - Fenerbahce » A acordat două cartonașe roșii și 7 galbene la ultimul meci
0
Adversara lui FCSB și-a schimbat antrenorul! » Fostul apărător, multiplu campion în Serie A, a semnat
0
Cassano intervine în sprijinul lui Chivu: „Înnebunesc de-a dreptul când îi aud!” » Ce transfer recomandă la Inter
1
Fostul președinte FIFA cere boicotarea Campionatului Mondial: „Evitați călătoria în Statele Unite!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Grav, daca ati fost obosite e grav, pentru ca am avut ditamai lotul acolo. Dar cu toate astea subtire rau banca aia...
culmea, dar bradeanu a jucat azi mult mai bine decat pana acum. stiu ca e putin exagerat spus, dar asta e adevarul. nu ea e vinovata ca am pierdut azi, aproape toata echipa a jucat slab. Mi se pare ca ea si tivadar sunt stalpul apararii noastre. Fara ele cine s-ar apara in centru? sa atacam e cel mai usor lucru, sa gandim lucrurile la rece e putin mai greu. Azi am pierdut meritat, pt ca toata echipa a jucat sub asteptari(in afara de tolnai si galca).
@kily: scurt, cuprinzator si...adevarat!Azi culmea Mika a jucat mai bine ca pana acum,dar tot n-a scapat de meteahna aruncarilor peste poarta, de fortari in atac sau de greseli grave in aparare. MIKA, nu-ti vreau raul cand te critic, dar...in 6 meciuri ai 29 de aruncari, doar 6 goluri si procentaj 21%! E cam putin, nu crezi?Criss ce sa faca daca vede ca nici una dintre voi n-o ajuta?
V'ati nascut obosite si de 5 ani ne mancati si noua sufletul, de ne'ati obosit de tot! La cluburile din afara mancati linoleumul salilor, iar la Nationala veniti sa va odihniti si sa va rupeti in figuri!
nu exista sport la noi sa nu dam vina p oboseala sau ghinion. Dar niciodata nu spunem, cu capul sus: lipsa de valoare, si in teren si la nivel tehnic. Este de neiertat sa te relaxezi cu Rusia, sa te umileasca, si apoi cu Suedia care este cea mai slab cotata din careul de asi, sa te faci de ras. Fara Tolnai ne dadeau scor de.."handbal".A zis bine nea Ovidiu in editorialul de azi: neamtul e neamt! de aia sunt unde sunt aia ca natie si noi suntem unde suntem..
pai cum tu..nu ati fost la m/a/ll..la distractie...v-a durut in patina de meciul cu rusia pe cand alte nationale jucau cu titularele..tot voi ati fost obosite?? haideti acasa ca aveti acum timp de odihna
Trebuia sau nu mai intrati daca erati obosite ... Va scos Suedia cu echipa a 2 a si cu o singura juktoare de camp
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.