Alte știri din fotbal
Jucătorii lui FCSB îl laudă public pe dinamovist, înaintea Derby-ului: „E bun!”
0
Liga 2, etapa #16 » Steaua, ciuruită în 30 de minute la Bacău, dar scorul zilei vine de la Bistrița! Toate rezultatele + clasamentul
4
Daniel Pancu a spus „adio” play-off-ului: „La noi se prăbușește totul”
2
Ce scandau băcăuanii în timp ce Peluza Sud afișa un mesaj imens » I-au scos din sărite pe steliști
0
Știri din fotbal internațional
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
0
Suprarealist: a văzut „roșu” înainte de startul meciului din cauza lenjeriei intime „nepotrivite”!
0
Luis Enrique a trecut la nivelul următor » Inovație tehnologică spectaculoasă în casa lui PSG
0
Pep Guardiola a surprins pe toată lumea când a dezvăluit cu cine ține la Campionatul Mondial
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
0
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Pacat ca fetele s-au inhibat si le-a dat voie rusoaicelor sa-si faca jocul.Diferenta ca de la cer la pamant intre jocul clujencelor si a celor de la Oltchim.Se vede diferenta de valoare.Mult succes tuturor !
cu mai multa incredere,ambitie fetele puteu obtine un rezultat mare(cu un pivot in forma si cu inca o extrema nu pierdeau)si mai e si vb de mentalitate 2lov de la 7m o rusoaica de..18ani inscrie la urmat atac cred la noi o jucatoare de22(cred ca am retinut bine anii..numele mai greu)a ratat...
Numele echipei este "U" Jolidon Cluj. Sponsorul este adaugat numelui echipei care este de fapt "U" Cluj, parte din CS Universitatea Cluj. Numele sponsorului poate fi schimbat, acel "U" din fata nu. Sper sa remediati grosolania pe care ati facut-o.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.