Ce am zis eu si ce ai inteles tu. Unde am zis ca nu au tras cu Buducnost? Vorbim aici despre "premiera" reclamata de comentatorul Dolce si de cel de mai jos.

suporter_valcean
suporter_valcean  •  10 Noiembrie 2015, 08:24
Postat de razvyyc pe 09 Noiembrie 2015, 21:09

Mai disperatule, ai umplut site-ul cu mesaje de acest gen. Hai sa-ti spun ca au existat chiar si in acest sezon meciuri in care o echipa nu a luat eliminari. De altfel, FC Midtjylland este renumita pentru acest aspect. Iar in trecutul mai apropiat, am vazut Gyor sau Larvik, parca o data am vazut si Krim in postura asta (si era echipa plina de vedete atunci). Doar tu si comentatorul de pe Dolce vedeti anumite aspecte pe care le considerati sfidatoare. Ca si in faza in care Rodrigues a luat 2 minute si comentatorul a luat foc... pana la prima reluare!

Te oftici!! Da, arbitrii turci ( la Bucuresti) si cei rusi (in Muntenegru) au tras cu Buducnost. La cat de dur joaca Buducnost, normal ca este aberant sa nu primeasca nicio eliminare.

razvyyc
razvyyc  •  09 Noiembrie 2015, 21:09
Postat de gannicus2014 pe 09 Noiembrie 2015, 09:05

scrieti , mah , ca ce doi *** turci n-au dictat nici o eliminare la gazde , asa ceva n-a mai existat in toata istoria la un asemenea nivel

ceaiuri
ceaiuri  •  09 Noiembrie 2015, 15:25

meci bun facut de fete(si acum o sapt au jucat bine..dar au avut mai mult ghinion)apararea a mers ceva mai bine si au scos un rezultat bun(se putea chiar mai mult)o prima repriza unde gulden a facut legea(dar in repriza a doua a terminat"benzina"si acest lucru s-a vazut)a doua repriza a mers martin cu jorgensen(dar in prima au..somat)mutare buna facuta de danez cu schimbarea portarului in a 2a repriza,dar neinspirat cand a cerut al 2lea time-out la 20-20cand am si pierdut mingea(poate mai bine ceva mai inainte)ieri buducnost era de invins dar..2bolsevici le-au tinut langa noi(nici o eliminare la gazde,7m acordat usor si ne-au penalizat cu 2min ..atunci cand a trebuit)noroc cu un sloven,observator care a fost corect

onduku
onduku  •  09 Noiembrie 2015, 12:53

Arbitrii au fost 2 rusini.

onduku
onduku  •  09 Noiembrie 2015, 12:52
Postat de Jhon Ross pe 09 Noiembrie 2015, 10:48

sa-i multumiti la ..Cristina Neagu ...ca va dat un punct !! atat am avut de zis !

*** De parca la CSM n-a lipsit Torstenson, ministra apararii si cel mai bun inter de la noi.

850536678349422
Jhon Ross  •  09 Noiembrie 2015, 10:48

1581870215401957
Andronic Popovici  •  09 Noiembrie 2015, 10:14

nu stiu de ce nu ati obsrvat acest lucru si la Bucuresti ,ca potgorita este o echipa f dura si ca inca are prize la arbitrii ,sa o vedem in continuare ,cu asa joc si cu un arbitraj bun nepartinitor nu o sa faca mare branza ,cu toate perlele ei ,printere care si a noastra ,care la nationala e inca un diamant neslefuit,vesnic scuzata de "o pruna"

alb_rosu_in_vn
alb_rosu_in_vn  •  09 Noiembrie 2015, 10:02

CSM a facut un joc bun, curajos. Pacat de cele 14 minute (!) in care n-au inscris in repriza a doua. Daca marcau macar o data, nu cred ca gazdele ar mai fi putut sa revina, cu tot ajutorul dat de arbitri. Pana la urma ne multumim cu un punct, pentru ca putea fi chiar mai rau pe final.

caminero
caminero  •  09 Noiembrie 2015, 09:41

Păi nici nu trebuiau eliminări pentru Buducnost, ce, tu te iei pentru *** ăla de comentator? În esenţă, eliminări sa dau pentru faulturi pe semicercul de 6 metri în poziţie de gol, sau pentru faulturi extrem de dure dincolo de această zonă, sau dacă apărătorul atacă altceva decît mîna cu mingea. Ruşii au dat un galben la începutul meciului pentru o muntenegreancă, şi tipele au nţeles mesajul. Pe de altă parte, unele din eliminările din tabăra noastră au fost cam exagerate. În repriza a doua, din cinci sau şase eliminări cred că erau de ajuns doar trei.