Alte știri din fotbal
Edi Iordănescu „i-o taie” în premieră lui Răzvan Burleanu: „De ce n-a făcut-o?!”
0
„Ienei a luat echipa gata făcută de la soțul meu” » La 40 de ani de la Sevilla, soția lui Florin Halagian a vorbit cu GSP despre dilema Steaua '86: „Asta l-a deranjat pe Alecsandrescu”
5
Legenda lui Dinamo a „tunat” de ziua clubului: „O glumă proastă, ca emblema”
4
Ziua în care FCSB vrea să prezinte noul antrenor: „Gigi Becali vorbește cu el”
1
Știri din fotbal internațional
E haos la Real Madrid! Mesaje cenzurate și o reacție incredibilă în momentul intrării lui Mbappe
0
Experții avertizează înainte de Cupa Mondială: „Spectatorii ar putea fi puși în pericol”
0
Franța a anunțat lotul pentru Cupa Mondială: starul lui Real Madrid, lăsat acasă de Didier Deschamps
1
Experiența unică: stadionul legendar din Argentina devine hotel pentru o noapte
0
Lifestyle
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
5
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Prins cu 100.000 de euro cash: fostul șef al Parchetului de pe lângă Curtea ...
Libertatea
Cum a păcălit un colonel FSB „echipele morții” ale lui Putin, ascuns în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, anunț despre legea salarizării: „Singura soluție este să ...
Libertatea
aduceti-o pe cristina neagu daca vreti sa va limpeziti jocul si daca vreti sa ne faceti fericiti si pe noi...... cristina e cea mai bune jucatore a romaniei..... :*::*:*:*: cristina vino la olchim......... :*:*:
Rau,in ritmul asta nu se intrevede ceva bun in grupa semifinala din CHL.La cum joaca Oltchim acum,este greu de crezut ca vor ajunge in semifinale.Dar trebuie sa fim increzatori ca fetele isi vor reveni si vor fi constiente ca trebuie sa joace foarte bine sa aibe sanse mai departe. P.S.Rosca asta face fuguratie,ia bani degeaba.Chiar nu vede nimeni din conducere(sau nu vor sa vada?)ca nu se implica mai deloc.Nu el ar trebui sa mai traduca cate ceva pe acolo din engleza in romana?Ori el nu prea.
jocul de ieri al fetelor de la oltchim nu a convins in aparare; s-au primit multe goluri, iar tova antrenoare a nationalei cu portarii,a inceput sa faca mai nou fite si sa vocifereze la antrenor;oare cine poate sa-i taie aripioarele de zburatoare lui lumi? poate va intelege si relu rosca ca trebuie sa fie mai activ cu indicatiile lui ivica date jucatoarelor si sa nu faca figuratie la traducere din engleza in romana; oricum succes fetelor la urmatoarele meciuri di chl;
foarte prost au jucat,multe goluri incasate,apararea varza,degeaba au castigat la scorul asta,ce vom face in cl,mai bn nu mai zic nimic bafta fetelor,si reveniti-va
n-ai cu cine n-ai cu cine ce sa-i faci :))))tmi ma faci sa zambesc :)) lasa ca veniti voi la Braila
bravo oltchim n-ai cu cine, n-ai cu cine, ce sa-i faci :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.