Alte știri din fotbal
CFR Cluj - U Cluj, derby la cote maxime în lupta la titlu! Echipele de start
3
Marius Croitoru, după Botoșani - Oțelul 1-1: „Cel mai slab de când sunt eu!”
1
Cine arbitrează Dinamo - Rapid, derby-ul etapei #6 din play-off
0
„E din ce în ce mai aproape” » Drona prăbușită la Galați l-a speriat și pe fostul lider al vestiarului
0
Știri din fotbal internațional
PAOK - OFI Creta, în finala Cupei Greciei » Echipe de start
0
Arsenal - Newcastle » Gol senzațional!
0
Gest antologic! Cum a ajuns magazionera Carla eroina unei scenografii memorabile în prima ligă
0
Barcelona se desprinde decisiv în La Liga! Victorie cu Getafe și avantaj de 11 puncte față de Real Madrid
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
succes fetelor mobilizati va pt ultimele meciuri pt ca meritati sa fiti in frunte si puteti demonstra ca oltchimul traieste prin voi si vilcea nu se desfiinteaza cum ar vrea " rautaciusii cu suflet egoist ". sanatate si fara accidentari spre victorie si luptati ca o echipa nu individual toate pt gol si una pt fiecare 1
Corect se scrie MOLFAIT. Punct.
Hai fetelor ca se poate!
Bradeanu foarte slaba azi. Eliminari aiurea, fortari in atac , pase gresite. In aparare a fost dezastru in marea majoritate a timpului. Barbosa mi-a placut atat in atac cat si in aparare. E cateodata prea nerabdatoare... dar in forma maxima e de neoprit. Sansele au crescut, mai ales ca increderea ne revine dupa aceasta victorie.
Nu va mai certati.Hai sa sustinem Oltchim-ul..E singura echipa care mai poate aduce bucurii in sufletele noastre.
ai dreptate, din pacate si presa sportiva a fost prinsa in paienjenisul tabloidizarii decat se scrie depre activitatea sportiva in sine, poate si pentru ca unii nu cunosc fenomenul sportiv atat de bine....insa sa stii ca sunt si ziaristii care isi cunosc bine meseria, cunosc extrem de bine fenomenul sportiv si au multe articole, frumoase si cu analize competente - apreciez astfel de ziaristi, bine informati, bine documentati, cu temele bine facute, cum se spune
multumesc frumos pentru apreciere,prietene..sa stii ca nu sunt un atat de extra cunoscator al handbalului (recunosc ca ma uit la handbal de mult ani,la Campionatele Mondiale,Europene si Olimpiada si in special la handbal feminin,constant din 2005 de la acel Campionat mondial de poveste pentru Romania),consider ca multi de pe aici (inclusiv tu)care scriu comentarii in legatura cu handbalul,dar si cu alte sporturi ar putea sa scrie la ziarele de sport si cred ca ar face-o cu mult mai bine decat unii dintre actualii ziaristi..
Trebuie sa batem tot!Altfel,nicio sansa1
Pelticule!!! Nu albitrii, mai inganatule!!! ARBITRII!!! UN ARBITRU, DOI ARBITRI!!!! Probabil ca de la atat iarba molfaita, ai devenit peltic!!!
Kily: Tu esti rahat la uscat. Cum ai vrut sa-ti scrii pseudonimul? Killy cumva, ca Jean-Claude Killy? Da! Tu esti un rahat puturos la uscat si ma refer exclusiv la tine!!! ..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.