Alte știri din fotbal
Căpitanul Stelei a avut un derapaj pe internet, iar fanii au reacționat imediat: „E o jignire!” » Replica sfidătoare a fotbalistului
0
Oțelul Galați - Universitatea Craiova din runda 5 a Superligii » „Centralul” i-a arătat cartonașul roșu lui Crețu
4
După două luni, Andrei Nicolescu le-a scris din nou suporterilor: „Ar fi lipsit de onestitate să spun asta”
1
Marius Baciu, după ce Gigi Becali a anunțat că schimbă sistemul la FCSB: „E o posibilitate”
1
Știri din fotbal internațional
Greu fără Guardiola » Arsenal a zdrobit-o pe Manchester City în Supercupa Angliei
0
Juventus, nouă ofertă oficială pentru Emiliano Martinez
0
Cristiano Ronaldo a făcut anunțul care zguduie fotbalul: „Au fost 25 de ani cu multe sacrificii”
0
Marian Barbu și Radu Petrescu, delegați la dueluri tari din play-off-ul Conference League
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
0
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Armatele Europei caută soldați tineri pe TikTok și Instagram și nu mai ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Mecanicii români au desfăcut motorul de 380 CP al unui VW Touareg hibrid și ...
Libertatea
Bravo fetelor! Am urmarit meciu cu sufletul la gura! Sincer in ultimele 9 minute, la scorul de 28-28 chiar am sperat ca se va intampla imposibilul. Un meci frumos si sper sa nu fie ultimul! De la atatea Becalisme, nu mai stim sa apreciem valoarea unui joc si de aceea au avut unii grija sa va critice!Parca isi doreau sa pierdeti, sa dovedeasca lumii ca au avut dreptate! Dar data viitoare (si nu numai) le veti inchide gura! Numai cuvinte de lauda! La mai mare si multe meciuri frumoase!Felicitari!
este mai rau ,acum este Basescu la putere si cred ca Ceausescu este mic copil pe lanaga Base
Tipic romanesc,lauda,lauda si iar lauda.Am dat gol din 7 m si a fost show.De la 7 metri toata lumea marcheaza dar aerienele lui Viborg nu le-ati vazut.Inainte de meci toti spuneau ca putem recupera 7 goluri,dupa meci nici macar o victorie de palmares.Mai trebuia si sampania deschisa pe masa ca si asa a fost Geoana pe acolo ca sa o savureze.Doar are expierenta.
Ana draga,Badea este actionarla mai multe firme iar unele sponsorizeaza Oltchimul,iar Tantareanu a fost mereu alaturi de handbalistele noastre la el acasa au mers de fiecare data cand soseau de la olimpiada,c.m sau european ;informeaza-te inainte pt ca nu te-ai luat de cine trebuia;
Pacat ca biletele nu ajuns la suporteri. Bv galeriei. Vedeam la tv pipite, slinosi, manelisti, oameni care nu au nicio legatura cu acest fenomen, astia sunt suporteri? Cum este posibil ca biletele sa nu ajunga la casele de bilete pentru ca s-au vandut deja???? Ce naiba ? E ca pe vremea lu' Ceausescu.
Un ziarist in misiune de ...serviciu! Du-te si scrie pentru CANCAN! Acolo este locul tau...langa Becali...cand intinde mana! BRAVO FETELOR! Eu unul am constiinta impacata ca am stigat din minutul -5, pana in 63!!!!
au dreptate cei care zic ca atmosfera a fost slaba in comparatie cu ce ar fi fost daca biletele ar fi ajuns la suporteri. ce treaba are badea de la dinamo cu handbalul? ce treaba are tantareanu? ce treaba au chiar cei din federatia altor sporturi??????/ e vorba de handbal! nu exista pic de respect nu neaparat pt suporter..dar pentru fetele astea care fac minuni si cred ca si ar fi dorit mai mult un sporter care sa strige 60 de min decat per badea care sa stea ca jegosu pe scaun 60 de min.
Daca ajungeau biletele la adevaratii suporteri ar fi fost cu adevarat o atmosfera deosebita. Pacat de munca acestor fete
Inainte sa scrieti un articol mai bine verificati inainte. Politicieni au fost destui dar nu ii cunoasteti voi. Sponsorii au avut si ei destule bilete si automat oameni in sala care nu aveau nici o legatura cu meciul. Si daca ati fi urmarit partida puteati observa ca 'atmosfera incendiara' de care vorbiti nu a fost chiar asa incendiara. Mai exact pentru o sala de 5000 de locuri de multe ori a fost jenant sa cante 500-1000 de oameni...
Ce-i, domnii jurnalisti? Mama Omida din voi a dat iar kix? Nu prea erau politicieni prin sala, uh? Din aia 400 sau cati mancati voi p-aici ca o sa fie, nu prea, nu prea, uh? Intr-un fel sau altul, biletele tot la fani au ajuns, dar de ce sa nu vorbiti voi aiurea inainte de meci, ca doar nu va dureau pixurile, nu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.