SPORTURI » HANDBAL » CAMPIONATUL EUROPEAN / DANEMARCA - ROMÂNIA, AZI, 21:45, TVR 2 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
MM Stoica a dezvăluit cine sunt noii oameni din staff-ul lui Marius Baciu: „A fost crescut de Ionuț Chirilă”
0
Daniel Pancu a anunțat primele plecări de la CFR: „Da, pleacă doi jucători! Sunt titulari amândoi”
0
Daniel Pancu aruncă „bomba”: „Habar n-am dacă rămân la CFR!” + „Vorbesc cu Angelescu de mult”
1
Prima reacție a lui Marius Baciu din postura de antrenor la FCSB: „Nu vreau să fiu o marionetă!”
4
Știri din fotbal internațional
Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League » Echipele de start
0
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Panică la Buenos Aires: vedeta s-a accidentat și riscă să rateze Mondialul! » Medicii naționalei vin în Europa
0
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Chiriile din Berlin au explodat: 4.000 de euro pe lună pentru un apartament ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Stii ca esti cea mai buna, cea mai frumoasa,esti speranta noastra,nu ne lasa;de tine depinde fericirea a milioane de oameni napastuiti.Bafta Romania
Hai Ionela! Rezista si fii din nou cea mai buna! AVEM NEVOIE DE TINE!
ionela esti un super pivot si nationala are mare nevoie de tine! Sa joci la un nivel inalt ca si in meciul cu Spania si la finalul acestor CE sa primesti titlul de cel mai bun pivot, pentru ca il meriti! fetelor diseara aratati ca putem sa jucam la cel mai inalt nivel...cu 4 puncte in grupa principala avem mari sanse la semifinale. Doamne ajuta!
Mai, oamenilor, de ce nu apare articolul cu handbalistele noastre ca prima stire si ne aratati 4 fotbalisti de aiurea care s-au batut pe teren? Chiar atat de importanta e aceasta stire pe care lumea o citeste numai ca e prima si nu ca ar interesa pe cineva?
ionela,nu ne lasa..........pune genunchiul de-o parte si inteapa-le pe daneze ,prin rasuciri pe semicerc..... hai ionela....hai romania!!!!
O fata de fata!
cea mai iubita nationala din tara are nevoie de cel mai bun pivot din lume....nu e posibil sa ne lasi acum la greu:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( astept demult clipa in care vom fi campioni europeni si nu cred ca ne mai poate opri nimeni anul asta... HAI ROMANIA!!!
...trebuie sa strangi din dinti si sa fi tare pentru noi!!!...doar esti cel mai frumos si bun pivot din Europa ...!...hai Ionela mai un pic pana in finala!!!! ..PROCENTAJ 100% la aruncari..!!!!...ia glucozamina iti ia cu mana durerea de genunchi si nu are nimi din substantele interzise...si Barcelona i-a pentru dureri ...stiu ce e artroza...HAI CA SE POATE !!! HAI IONELA..!!!
Sunte-ti nationala care ne-a adus mari satisfactii in ultimul deceniu...va iubeste o tara intreaga si pentru noi indiferent de ce se va intampla o sa ramaneti niste campioane!Ionela, suntem siguri ca vei face din nou un meci memorabil, noi milioanele de romani o sa traim la aceeasi intensitate cu care ne-ati obisnuit fiecare faza a voastra, VOI nescoateti din: rutina zilnica, din mizeria care se strange zilnic in tara pe care o iubim si in care traim,etc...VA IUBIM!
alaturi de voi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.