Alte știri din fotbal
România U17 a pierdut, dar s-a calificat la Campionatul Mondial!
0
Scor de neprezentare în România U21 - San Marino U21 » Show dinamovist la Târgoviște!
0
Adrian Mutu a văzut echipa de start și a făcut scandal: „Bagă-l, mă, și pe Dobre! Ceilalți să plece la echipa de club”
1
Slovacia - România, meciul consolării, cu Gane pe bancă » Echipele de start
24
Știri din fotbal internațional
Kosovo - Turcia, duel decisiv pentru calificarea la Cupa Mondială
0
Imagini dramatice! Selecționerul a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
0
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Trădare la nivel înalt: schimbă după 20 de ani? » „Real Madrid ar fi încântată de alegerea lui Kylian Mbappe!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton, fost șef de cabinet al lui Sorin Grindeanu, a fost reținut ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
este de admirat performantele marianei tarca.dar,nu trebuie sa dea in cap civa sa castige ea si mai ales primarul ar fi trebuit sa gaseasca o alta solutie...adevarata,onesta,morala,de bun simt si nu in ultimul rand de stima si multe felicitari ptr muller tot respectul si admiratia ptr echipa ,ptr aceste sportive.am fost la meciurile lor si am trait momente frumoase amintindu.mi de handbal si tinerete.ele din totalul de 7 jucau tot 7 si castigau.bravo fetelor si lui muller toata admiratia.
baiii fraierilorrr dak nu jtiti lumea handbaluui numai komentati..mariana tarca antreneaza ekipa nationala a romaniei de tinerettt...FRAIERILORRR vb voi kre nu aveti nici o treaba ku handbalul
mai mult decat penibil.in locul ei as pleca si ni m-as mai intoarce.CE RUSINOS
Pacat ca s-a ajuns aici ! Lui Mariana trebuie sa-i dea de gandit la penibilul situatiei (la mai implicat si pe primar)de ieri !Dar mai ales faptul ca de 2 ani ea nu a avut oferte sau cel putin nu mai antreneaza.Inseamna ca problema e la ea !! Cum naiba sa te pui tu antrenor la o ekipa care nu te vrea...si are antrenor? In ce tara traim?
v-as spune mai multe despre "d-nul" scripcaru dar ... ma tem, din cauza faptului k a amenintat o persoana (morala din toate punctele de vedere), draga mie, fara nici un fel de rusine si totodata a ironizat-o, in fata mai multor "oameni", in campania electorala (pt. prezidentiale). dak e la "putere", crede ca poate face orice. as vrea sa-i spun ca puterea sta in mainile lui Dumnezeu si nu in mainile partidului (a se citi oamenilor).
Pramatia asta de primar trebuia sa ii faca statuie lui Herbert Muller, la cat de loial a fost echipei din Brasov in toate momentele grele. La valoarea lui putea sa plece la orice alta echipa mare. Respect Muller!
INCREDIBIL,CE TARA AVEM....OARE VREODATA O SA APRECIEM VALOAREA IN TARA ASTA????.....probabil nu stiu multi ce inseamna cuvantul VALOARE....pacat!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.