Alte știri din fotbal
Start la bucurie pentru olteni: „Rămâneți cu noi să vedeți cât vom petrece”
0
Titlul lui Rădoi sau al lui Coelho? Verdictul lui Ilie Dumitrescu: „Să fim corecți!”
0
Campion în premieră, Ștefan Baiaram și-a anunțat plecarea de la Craiova: „Cu siguranță”
0
Concluziile lui Raul Rusescu. după ce Universitatea Craiova a cucerit titlul
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
deci nu putem alerga precum..nordicile,apara ca ibericile,juca precum francii...si combina ca si batavii...suntem noi si tb sa credem in sansa noastra...un rezultat pozitiv in primul meci ne poate da multa incredere
Avem lot atat de bun incat suntem cotati cu a 12-a sansa la pariuri.Sub noi sunt doar Cehia,Polonia,Croatia si Slovenia.
CLONA LUI BOOGIE666
NU BATEM PE NIMENI.
Dar de ce n-ar putea fi Romania in finala? Avem lot foarte bun, daca cumva o cheama pe Udristioiu in locul lui Moisa. Ce, Ostase nu se descurca in locul lui Pintea? Avem si aparatoare.
Danemarca nu-si castiga grupa si daca joaca singura.Eu vad finala Norvegia-Olanda si le macelaresc nordicele.
cu o victorie si un golaveraj bun trecem de faza grupelor,intalnim 2 echipe ce le-am invins la ultimul european( nu venea pandemia jucam si cu Polonia in calificari)daca reusim sa ne aparam bine...in atac cred ca ne descurcam..asteptam un debut cu dreptul al noului antrenor
Dacă privim strict grupa României, favorită la câștigarea acesteia este Danemarca, Betano oferindu-i o cotă de 1.07, în timp ce România are o cotă imensă - 9.00. Felicitări pentru profesionalism, noi suntem in grupa cu Germania,Polonia și Norvegia, dar favortia din grupa noastra este Danemarca:))
Iar incurcam borcanele ??? De unde ati scos "Dacă privim strict grupa României, favorită la câștigarea acesteia este Danemarca, Betano oferindu-i o cotă de 1.07, în timp ce România are o cotă imensă - 9.00." ????? DANEMARCA ESTE IN ALT FILM !!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.