Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
0
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
0
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
0
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul scoțienilor nu mai crede: „Plecăm acasă, sigur”
0
Emoționant! Ce a făcut Neymar după fluierul final
0
Epic! Deznodământ de neînchipuit în Grupa A: Africa de Sud produce surpriza și merge în „16-imi”! Cu Ochoa în poartă, Mexic a defilat cu Cehia
0
Imagini copleșitoare cu Neymar » A plâns pe teren, la primul meci pentru Brazilia după 980 zile
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Taxă anuală nouă în Sectorul 4 din București: 593 de lei pentru a parca pe ...
Libertatea
Criza politică împinge România spre un șoc economic devastator. ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Noua casă a lui Grindeanu din Dumbrăvița. Autorizația de construire, ...
Libertatea
Cik "cine nu si-ar dori jucatoare ca Neagu?" poi tota lumea ar vrea dr vedem k a ajuns la valcea ji in meciurile in kre poate juca ea freaca banca knd la brasov era titulara la fel ji Patricia Vizitiu dr de ea e si mai grav pt k sta in tribuna.Neagu nu trebuia sa vina la valcea dupa cum se vede,oricum valcea are un lot foarte mare si puternic.
tadici stie Mai omule care se da ca stie tot...Voi sunteti ca Dinamo numai vorba e de voi...Dinamo vorbeste de 2-3 ani ca ajunge in Liga Campionilor si voi tot la fel...Sunteti varza....Si daca nu ajunge Neagu la Valcea ,echipa noastra are destule jucatoare foarte bune ca sa faca fata pe toate fronturile.... Mai bine taceti ca e mai bine;);)ue brasov
Cand vreodata o sa joace in CHAMPIONS LEAGUE,daca va ramane unde e ... sau se va tranfera la alta echipa din campionat...si nu la OLTCHIM ? OLTCHIM (acolo va juca) ... Ps ... : M.uuuu...iii..eee brasov ! SUNT CONSTANTEAN si tin cu HCM ! si cu OLTCHIM ! :)
FLORESCU SI TADICI STIU DE CE!!!!! fetele sunt la zalau pana in vara cujumatate din salariu suportat de brasov....tadici o sa va aduca titlul in brasov garantat....din cate am vazut ei au nevoie de numai un inter de calitate sa s o extrema pe partea stanga...HAI BRASOVUUUU RAZBUNARE TOTALA PT GAVRILESCU.BACATAREASA,LECUSEANU SI VOINEA CARE NU ARE NICI O VINA...OPEN YOUR MIND...DUPA MECIU DE LA ZALAU SA IESIT LA MISCAREA ASTA CINE ARE OCHI O SA VADA SI URECHI SA AUDA nmuuieee valcea
FLORESCU SI TADICI STIU DE CE!!!!! fetele sunt la zalau pana in vara cujumatate din salariu suportat de brasov....tadici o sa va aduca titlul in brasov garantat....din cate am vazut ei au nevoie de numai un inter de calitate sa s o extrema pe partea stanga...HAI BRASOVUUUU RAZBUNARE TOTALA PT GAVRILESCU.BACATAREASA,LECUSEANU SI VOINEA CARE NU ARE NICI O VINA...OPEN YOUR MIND...DUPA MECIU DE LA ZALAU SA IESIT LA MISCAREA ASTA CINE ARE OCHI O SA VADA SI URECHI SA AUDA nmuuieee valcea
tadici stie de ce!!!!deschideti-va ochiidatile pe fete la zalau si suportasti jumatate din salariu pana in vara....tadici o sa va aduca titlul in brasov garantat....din cate am vazut ei au nevoie de numai un inter de calitate sa jiace langa holhos si o extrema pe partea stanga...HAI BRASOVUUUU OPEN YOUR MIND
"conteaza" nu va mai juca la rulmentul niciodata.stai tu linistit.s-ar putea sa nu joace nici la oltchim(desi nu este imposibil asta)dar in niciun caz nu va mai juca la rulmentul.de data asta ce scrie in ziare este adevarat.daca te-ai uita si la tv ai fi vazut ca mihai marinescu secretarul general al frh, a supus in direct la realitatea ca ambele jucatoare sunt libere de contract.de ce crezi tu atat de mult ca va mai juca la rulmentul dupa ce a devenit libera de contract?
voina te respect ca om, dar nu incepe si tu cu lucruri ieftine si superficiale. lasati fata sa decida nu puneti presiuni pe ea ca "e prea mica". nu e prea mica... e exact varsta pe care o au multe jucatoare de top ce activeaza in campionatele puternice de afara. este o jucatoare valoroasa care poate face fara la orice club de top din lume. in danemarca campionatul intern e mult mai puternic si ar creste ca valoare si ca mentalitate.
poate e prea tanara sa plece acum in strainatate, dar fata asta are mare potential si nu cred ca la rulmentul ar putea ajunge la adevarata ei valoare...
o platesti tu? Vezi ca o sa mai plece multe jucatoare pana se rezolva problemele financiare la urban. Daca o sa se rezolve!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.