Alte știri din fotbal
Nu e Hagi! Propune un alt nume de selecționer după ce Mircea Lucescu a ratat calificarea la Cupa Mondială
6
Au făcut scut în jurul fotbalistului prăbușit al naționalei, după Turcia - România: „Săracul...”
0
Gigi Becali, declarații revoltătoare la adresa unui jucător al naționalei: „Pușcăria pușcăriilor!”
0
Stupoare în direct » Gestul făcut de Burleanu după meciul de la Istanbul l-a contrariat: „Nu mai stai, frate”
1
Știri din fotbal internațional
Irlandezii dau vina pe sirena cehilor: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Mbappe arată slăbiciunile Braziliei lui Ancelotti » Îngrijorare din cauza lui Raphinha
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
DRAGI ROMÂNI, vă rog să nu uitaţi că în această perioadă grea din toate privinţele pentru români, singurele bucurii le-am avut de la aceste fete minunate de la OLTCHIM. Înainte de a arunca cu noroi în performanţele avute până în prezent, în eventuala pierdere a cupei, să aveţi în vedere faptul că VIBORG, actuala deţinătoare a cupei, a jucat alte 2 finale de cupa campionilor anterior câştigării primei cupe a ligii campionilor în anul 2006, după ce anterior în 2005 p
Cita infatuare, domnule Voina! Nu acesta trebuia sa fie mesajul catre echipa, inaintea unei finale aproape pierduta. Tineti cont doar de cite sacrificii si citi sacrificati au fost pentru ca aceasta echipa sa fie in Liga Campionilor. Este o mare performanta ceea ce ati reusit, dar daca toti romanii am avea conditiile de la Oltchim, cu totii am fi cu mult inaintea Romaniei!
multi din Romania ar ave de invatat de la Varzaru si nu numai ar avea de invatat de la toata echipa incepand cu jucatoarele si antrenori si terminand cu conducere. Nimeni din Romania nu are dreptul sa-se lege de aceasta echipa in special si de handbal in general avind in vedere rezultatele din ultimul timp.
Da d-le Radu Voina aveti perfecta dreptae,multi uita. Dar aceea nu sunt adevaratii suporteri ai fetelor si ai handbalului. NOI incercam sa ne debarasam de ei.Acestia vin la sala doar pentru poze, iar atunci cand sportul are nevoie de ajutor, ei au treaba. Nu le vom mai permite sa ne minta prea mult si sa-si aroge ceea ce nu merit. A-si dori ca celebrul d-v indemn "haideti fetelor ca se poate" sa devina pentru ele sfant si cu totii vom trai fericiti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.