Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Ne bucuram anul trecut pt. medalia de bronz de la europene , acolo medalia era mult mai sralucitoare cu un antrenor adevarat ( gen : Thomas Ryde ) doar valoarea echipei n-ea dus pe locul 3. Anul acesta la mondiale ne lipseste Neagu Cristina= 50 % din echipa si se vede. Si fetele actuale s-au saturat sa il mai duca in spate pe dl. Voina si se "accedenteaza" pe capete. As dori daca se poate ca dl. Voina sa faca public tactica de joc a echipei nationale de la acest CM. ( SIGUR NU O VA FACE ) Dl. Gatu si dl. Voina ar trebui sa ceara public scuze pt. ca , cu o astfel de echipa valoroasa sa te zbati in mediocritate este ceva de neconceput. Ar trebui sa vina cu demisiile pe masa.
Dar nu v-ati gandit ca poate vrea si Japonia locul 4? :)
Da, aud acum pe Difi 1 ca e ceva diferit si te poti califica mai departe doar cu 2 victorii. Deci m-am grabit :P
l'equipe stie handbal. gsp nu. e prea putin important daca "fetele" raman sau nu la sao paolo. peste 3-4 zile revin acasa definitiv. speram ca unele dintre ele sa ne scuteasca de corvoada de a le privi. tot definitiv, de preferinta.
=)) mi-amintesc un banc:s-o...ma musca,s-o n-o ...ma-mpusca! la ce-au aratat pana acum bravele noastre gospodine,vor avea totusi sansa sa ne uimeasca(fie pozitiv=D> fie negativ :">) va recomand :2011 world women's handball championship pt.documentare!! aseara am auzit un comentator mai cazut decat jucatoarele romane:numele lui :COSMIN BALAN :-/ mai asept o alta adresa unde pot vedea HANDBAL de la C M 2011(adevarat de asta data!!!)
nu neaparat suedia termina pe 3 ... daca bat azi danemarca cu 1 2 goluri termina pe 2 si danemarca castiga grupa. Nu ar fi pentru prima data canda se intampla rezultate de genu intre tarile nordice!! Plus ca lor le convine sa evite Franta. Sa inteleg ca in eventualitate unui loc 3 jucam in sferturi cu castigatoarea grupei A? Daca terminam grupa pe 4 avem o sansa mare sa ajungem in semifinale ... am juca optimi cu danemarca care nu e cine stie ce, le lipsesc si lor multe jucatoare dar apoi in sferturi am juca cu B2-A3 nu?
E cam utopie scenariul asta, pentru ca Japonia ar trebui sa dea cu minim 14 goluri mai multe fata de Romania in meciurile de azi, coroborat cu faptul ca trebui ca diferentele adunate se fie de 19 goluri!
N-as zice ca e un scenariu complet nerealist sa pierdem cu Franta la vreo 15 goluri , dupa cum s-a jucat pana acum, iar Japonia cred ca e in stare sa bata Cuba la 15 goluri... ceva emotii!!!
La momentul asta tabloul optimilor arata cam asa: 1. Olanda/Coreea de Sud - Muntenegru/Norvegia 2. Muntenegru/Norvegia - Olanda/Coreea de Sud 3. Rusia - Angola/Germania/Islanda 4. Angola/Germania/Islanda - Spania 5. Croatia/Suedia/Danemarca - Franta/ROMANIA (trebuie sa castigam azi) 6. Brazilia - Coasta de Fildes/Uruguay 7. Croatia/Suedia/Danemarca - Japonia 8. Franta/ROMANIA (daca nu castigam azi) - Croatia/Suedia/Danemarca Problema apare in sferturi. Daca pierdem/facem egal azi jucam cu invingatoarea meciului 2, probabil MUNTENEGRU/NORVEGIA. Daca castigam azi vom juca cu invingatoarea meciului 3, adica RUSIA. Parerea mea este ca o infrangere azi ar fi binevenita!!
Scor bun inseamna vreo 29 de goluri diferenta!!!! Sau daca te incalzeste pierdem noi la 15 si bat ele la 15.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.