Alte știri din fotbal
Dinamo - Universitatea Craiova, derby pe Arena Națională » Echipele de start + Ultimele estimări privind asistența
16
Mormântul lui Ilie Balaci, vandalizat! „A venit poliţia criminalistică. Era sânge pe cruce”
1
Oficialii clubului s-au folosit de AI pentru a-l parodia pe Răzvan Burleanu: comparația cu Nicolae Ceaușescu
2
Turcii au numit fotbalistul de care se tem cel mai tare înaintea barajului cu România
0
Știri din fotbal internațional
Cu berea și trabucul la flash-interviu » Internaționalul a făcut spectacol după ce a promovat: „Sunt cine sunt”
0
A căzut recordul lui Leo Messi din Liga Campionilor!
0
Rosenior a identificat „cârtița” responsabilă de scurgerea informațiilor de la Chelsea
0
Starul lui Real Madrid s-a despărțit de iubita-fotomodel
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
Trump amenință cu distrugerea zăcământului iranian South Pars dacă ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Închisoare cu executare pentru un bărbat care „și-a făcut cadou” un iPhone ...
Libertatea
De unde scoti Serbia?? Ei sint in grupa D,si noi vom avea adversare din grupa B !! Ungaria,Suedia sau Cehia poate sa fie adversarele noastre. Cehia are sanse mici sa joace cu noi,dar dintre primele doua ar fi mai acceptabila echipa Suediei !
intalnim Ungaria sau Serbia, pe Unguroaice le putem bate, pe Serbia mai greu, am urmarit atent jocul fiecarei nationale. De departe Norvegia e favorita acestui turneu, dar dintre aceste 2 nationale ( Ungaria si Serbia) PREFER Ungaria. Cu Serbia nu miscam in front.
Prin traditie Romaniei "ii place" sa tremure pana in ultimul moment. Totusi, daca nu prindem o zi teribila, n-ar trebui sa pierdem iar cu Angola.
HAI ROMANIA !
de la Romania ma astept la o victorie la 5-10 goluri azi si mai mult joc cu extremele. pentru a confirma trendul ascendent pe care se afla. daca ne chinuim iar cu Angola inseamna ca am ramas la mentalitatea clasica de "merge si asa" dupa 3 victorii.
numai daca terminam pe 4 intalnim norv(si cu 2infrangeri iar daca franta invinge azi...terminam pe 3)dar normal cu victoria de azi sa facem 8 pct iar in ult meci sa "incercam"sa ne alegem echipa din gr b cu toate ca sunt 4 echipe apropiate valoric(exceptand norv care nu are cum pierde locul 1)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.