Alte știri din fotbal
Florin Prunea, exploziv după Craiova - Dinamo: „Ce a fost aseară jihadul ăla? E un grup în care se întâmplă lucruri necurate”
0
Cristi Borcea, reacție acidă după greșelile de arbitraj de la meciurile lui Dinamo: „Eram pe primul loc"
1
Ioan Becali a vorbit despre situația lui Gâlcă la Rapid: „E nefericit” + Cine l-ar putea înlocui pe antrenorul giuleștenilor
0
Cum vede Porumboiu marea greșeală de la Craiova - Dinamo: „Nu înțeleg un lucru”
3
Știri din fotbal internațional
Roberto De Zerbi, despre problema pe care Tottenham a rezolvat-o înaintea meciurilor decisive pentru salvarea de la retrogradare
0
Comparația găsită de italieni: „Titlul lui Chivu a avut imperfecțiunea multor opere de artă. Zâmbetul misterios al Giocondei provine dintr-o greșeală tehnică”
0
„Meritele lui sunt mai mari decât ale echipei!” » L-a antrenat pe Cristi Chivu la începutul carierei și nu uită „slăbiciunea” acestuia: „Era viața lui”
0
Latura lui Rayan Cherki care l-a surprins pe Pep Guardiola: „E înfricoșător, nu mă așteptam”
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Trump îi bagă pe marinarii americani în bătaia armelor iraniene. Misiunea ...
Libertatea
Paradoxul pensionării la 50 de ani în MAI: 61% din foștii angajați au ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Cum a ajuns Europa un „vasal economic” al Statelor Unite: regulile stricte ...
Libertatea
bravo
tot microbist
la popice?daca esti microbist si ai limbajul adecvat..mergi in peluza
Perianu e acasă ! :))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă nu ești expert, de unde știi că jucăm în optimi cu Cehia ? :))))) Văd că Szucs a fost convocată degeaba, cel puțin până acum, nu a prins deloc lista de 16 !
Gaby Sucsz inrolata imediat pentru aparare..nu obligatoriu pentru partida cu Cehia din optimi..nu sunt expert in jocul asta,dar Pintea..Perianu..Sucsz..cam suna a defensiva...hai si Regina...gresesc ??
Un fel de Italia la fotbal. Eu ma multumesc si cu asa, mai putin :)) Aia e, sa fim noi pe podium ca nu cred ca mai tine minte careva diferenta din meciul cu Angola...
Te înșeli , nu poarta lui problema ci jocul ofensiv care nu are cursivitate e frânt nu circula mingea nu se creează culoare , portărițele , dumanska și dedu au demonstrat că sunt de aceiași valoare cu Paula Ungureanu dovada procentajul Iuliei din meciul de ieri .
Ai cazut pe spate si ti-ai desfacut piciorusele in cinstea sarbatorii din 18 extaziat de un comentariu interesant numai pentru cei saraci cu duhul. Ce bine e de tine ca nu realizezi ridicolul situatiei in care te-ai pus singur.))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.