Alte știri din fotbal
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
0
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
0
De ce simte Raul Opruț că este „un campionat mult mai interesant decât anul trecut”
0
Cătălin Cîrjan a apărut la interviu ca după un eșec
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
in rest cam bate vantu...nu avem extrema dreapta de mana stanga...nu avem pivot...dupa hutupan nu o sa mai avem nici portar...poate doar pe tereza tamas... e de rau...dupa meciurile din turneul nordic unde neau batut toate echipele la peste 5 goluri, si cu echipa asta, eu zic ca e o mare performanta daca luam locul 5 inaintea unor echipe ca danemarca, ungaria, ucraina! nai cum sa te bati cu germania, rusia, norvegia...trist e ca puteam sa ajungem in primele 4! locul 4 era al nostru! asta
Apararea a pierdut meciul cu Norvegia! Cu 37 goluri primite de la Norvegia suntem pe ultimul loc din cele 5 adversare ale lor din grupa, adica cea mai slaba aparare din grupa!
Urari numai de bine si unguroaicelor pentru daruirea de care au dat dovada astazi
ci sa mai discutam ....meciul asta a fost pierdut marti ....din cauza oboselii dar au fost si greseli tactice ale lui voinea si nu putine la numar ......" + " chestia cu accidentarea lui radulescu si a lui maier cred eu ca lea demoralizat pe fete ceea ce nu-i de inteles .....putem da un anunt la mica publicitate pt cautare de pivot si extreme stanga si dreapta ( la un turneu final tresa ai cate doua extreme pe fiecare parte care sa faca diferenta )
Bravoooooooooooooooo, GEIGER! super a jucat fata asta, cit a jucat, dar eu zic ca o sa ajunga mare, ce ziceti?
Radu Voina trebuie sa plece deoarece: 1.A venit cu o echipa nepregatita fizic determinand caderile fizice dese. 2.A pregatit aiurea meciul cu Spania-niciodata de decenii Romania nu ajucat asa slab mai ales ca adversarele erau practic nule in ofensiva.Ce au facut fetele in ziua de pauza daca au tras vreo doua suturi pe poarta de la 9 m tot meciul?nu era cadere fizica deoarece a doua zi au mers binisor. 3.ia a fost deficitara echipa fiind valoric sub cea a lui Tadici.
Da da, Avadanii pe dreapta trebuia luata, o jucatoare excelenta! Si Tamas sau unguroaica de la Oltchim, in loc de portaru care activeaza in Islanda... Cam asta ar fi lotul! :D
Bai frate... Eu am 110 kile ca si Hutupan, dar am bun simt si stau acasa, iar cand merg la lucru imi folosesc doar degetele sa scriu la calculator. Nu ma pun in poarta Romaniei si imi bat joc de o natiune intreaga...
Radu Voina trebuie sa plece deoarece: 1.A venit cu o echipa nepregatita fizic determinand caderile fizice dese. 2.A pregatit aiurea meciul cu Spania-niciodata de decenii Romania nu ajucat asa slab mai ales ca adversarele erau practic nule in ofensiva.Ce au facut fetele in ziua de pauza daca au tras vreo doua suturi pe poarta de la 9 m tot meciul?nu era cadere fizica deoarece a doua zi au mers binisor. 3.ia a fost deficitara echipa fiind valoric sub cea a lui Tadici.
handbal feminin... si mascultin...vezi suedia, si mai nou danemarca si islanda... asta ne e nivelul...am jucat practic cu echipa B...fara jucatoare gen VARZARU, LUCA, MOTOGNA, GALCA, BRADEANU, GOGARLA, TOLNAI, si apoi si fara ramo maier ce sa mai spunem?! si ce e tris e ca varzaru, luca, motogna, bradeanu si gogarla nu o s amai vina la nationala, si se retrag foarte curand si HUTUPAN, AMARIEI SI lECUSANU... cu ce vine din urma e cam de rau...neagu, meirosu si geiger sa zicem ca au nivel d
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.