Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi: „Lotul trebuie îmbunătățit. Conducătorii știu”
0
Cine a fost MVP-ul meciului U Cluj - Dinamo și puștiul cu viitor strălucit în Șoseaua Ștefan cel Mare
0
Andrei Gheorghiță: „Le mulțumesc celor din staff că NU mi-au dat minute”
0
Zeljko Kopic, pregătit să treacă la următorul nivel: „Nu le-am mai văzut de la începutul play-off-ului”
0
Știri din fotbal internațional
Valencia - Barcelona, ultimul meci al lui Robert Lewandowski pentru catalani » Echipele de start
0
Real Madrid - Bilbao, în ultima rundă din La Liga
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
0
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
10
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
In toata Ucraina. De acolo provin, era o comunitate de soldati. Erau si pe la noi (domnii Moldovei mai ales apelau la ei - Vasile Lupu a fost chiar inrudit cu cel mai cunoscut hatman al lor, Bohdan Hmelnitki, erau cuscri) dar si in Polonia sau Rusia.
Mare lucru sa mai facem macar un egal din urmatoarele 2 meciuri !
Angola a batut la 9 goluri Slovenia care in prima etapa invinsese Olanda la 6 goluri! E ciudat campionatul acesta. De vazut si rezultatele Frantei (are 21-3 la pauza cu Australia, dar echipa aceea e o gluma). Si spre deosebire de ultimele 4 editii rezultatele din grupe conteaza mai departe, asa ca nu prea se poate spune ca echipele tari o lasa mai moale pentru a-si pastra energia.
Zic si EU la misto ! Daca nu ma insel cazacii sunt in crimea
Chinuim handbalul! Ce rușine! Probabil le dăm 7-8 sau 10 în față.... dar nu pt că suntem tari, sunt alea foarte slabe... bine ca nu joacă neagu... să o avem fit mâine.... fără ea am pierde la minim 5 goluri și cu muntenegru si cu ungaria
Cazac e una, kazah e alta.
Nimic, nimic, nimic. Joc la intamplare, fara scheme de joc si fara antrenor.
Nici aparare. Nici atac
Chinuiala
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.