Alte știri din fotbal
Laszlo Balint a exclamat, după Rapid - Oțelul: „Fabulos!”
0
Marian Aioani e cinstit: „O singură explicație, Oțelul a fost mai bună!”
0
După victoria din Giulești, jucătorul dorit de FCSB a răspuns zvonurilor: „Sunt pregătit pentru următorul pas”
0
A marcat un gol superb în Rapid - Oțelul, apoi și-a cerut banii: „Așa ar fi normal”
0
Știri din fotbal internațional
PSG și-a aflat adversara din finala Cupei Intercontinentale » Câștigătoarele din Champions League și Copa Libertadores vor juca cu trofeul pe masă!
0
Arsenal - Wolves, în etapa #16 din Premier League » Echilibrul se menține pe Emirates
0
Thiago Alcantara, ofertat de adversara din LaLiga! Spaniolul a răspuns rapid
0
Ce scrie presa din Turcia despre Ianis Hagi, după cele 71 de minute din Kayserispor - Alanyaspor
2
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Asasinatul cu bombă de la Arad. Ce a declarat în instanță nepoata lui Ioan ...
Libertatea
Cât de sănătos este, de fapt, șoriciul. Mihaela Bilic: O sursă concentrată ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Reacția lui Recep Tayyip Erdogan, după ce rușii au atacat trei nave ...
Libertatea
Handbal la nivel ora de sport la liceu. Mai bine se dafeau dopate sinu se mai faceau de ras ,
ne-am asigurat locul 4 asemeni nationalei de fotbal mai sus nu urcam dupa ceea ce am jucat astazi fara claritate si directie
Antrenorul principal este SINGURUL VINOVAT.DEMISIA DE URGENȚĂ.ATÎT EL CÎT ȘI A ÎNTREGULUI STAF.FRH,DEMISIA ÎN CORPORE A ÎNTREGI FEDERAȚII ESTE OPORTUNĂ,MAI ALES CĂ ESTE FORMATĂ ÎN TOTALITATE DIN FOȘTI,,JUCĂTORI DE HANDBAL,SE SPUNE,DAR DE FOȘTI CIRCARII ACUMA.
Domnilor jurnalisti , cu ceva timp in urma urlați ca disperati , ca ce salariu fabulos are cristina neagu ,la fel la-ti tratat si pe hagi si lista poate continua singura tara din lumea asta care îsi tareste valorile prin noroi noi suntem iar acum faceți articole ca fara cristina neagu nu putem face fata , Pai cine sa va mai inteleaga pe voi jurnalistii , RESPECTATINE VALORILE ,ca datorita lor voi va puteti face meseria .!
dupa retragerea Cristinei Neagu , care observa ca nu mai are cu cine sa joace, o sa vina apocalipsa si la nivelul nationalei feminine de handbal, asa cum se intampla si in handbalul masculin, unde nivelul primei reprezentative nu mai reprezinta mare lucru . dupa plecarea lui Belu si Bitang , ce s-a mai auzit de acel sport ?
raman la parerea mea de om ce am practicat acest sport multi ani ,un antrenor strain nu face 2 bani pe banca nationalei noastre .unul de la noi ce se confrunta cu toate jucatoarele intr-un campionat ,stie care este valoarea unora ce trebuiesc sa faca parte din lotul mare .astazi am vazut un meci de tot rasul ,fara o ideie de joc si fete ce nu au ce cauta la lot .
Frustrare? Pt ce anume? Eu zic sa incepi sa te bucuri pentru propriile realizari.
Muntenegru si Ungaria ne dau cu terenul in cap!Si cu asta,basta!
Noroc ca alea sunt praf...
2 titulare.. adica buceschi, bazaliu, tarca si laslo... plus chiper pe care n-o suporta ryde. In schimb avem acolo jucatoare de top.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.