Alte știri din fotbal
FCSB nu se oprește! Becali pregătește încă două transferuri
0
Daniel Paraschiv, pus la zid » Fostul fundaș de la Rapid nu e convins nici de Olimpiu Moruțan: „Nu au fost concentrați”
0
„Tot respectul pentru Sabău, dar...” » Cristiano Bergodi dezvăluie cum a transformat-o pe U Cluj: „Erau cu moralul la pământ!”
0
Câți bani a investit Dan Șucu în transferuri la Rapid sezonul acesta: „Nu e fericit!”
0
Știri din fotbal internațional
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » „Galacticii” sunt în urmărirea Barcelonei
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
De prost ce esti nici nu stii ca erau in lot si au fost lasate acasa dupa scandal...Prostia a navalit in neuronii tai, si, apropo, traiesc in Spania de peste 17 ani, asa ca nu am cum sa fiu platit sa laud pe cineva, de fapt nici nu am laudat doar am incercat sa-ti explic ca nu doar Ryde e de vina !
Sunt curios cate goluri cu poarta goala a incasat Romania la Mondialul asta. Cand vezi ca tactica asta e falimentara meci de meci, iar tu insisti cu ea, inseamna ca nu te duce capul la altceva. Daca vezi ca jucatoarele sunt praf si fac greseli peste greseli in atac, incerci sa le trezesti sau lasi dracului portarul in poarta.
Azi batem recordul la goluri încasate cu poarta goală - azi avem deja vreo 7 luate după tactica geniala a lui ryde.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Că deobicei luam 5-6 goluri cu poarta goală, mulțumim.maestre ryde - ești genial, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vizitiu paseaza la adversar, dupa mintea prostului de Muresan , antrenorul e de vina !
E valoarea jucătoarelor,nu știu unde sa stea în teren. Păcat ca avem ceea mai buna jucătoare din lume, cand restul sunt vai de capul lor
Prostovanul ăla de ryde n-am selectionat-o nici pe Chiper așa că chiar daca nu era scandalul de dopaj de la Corona nimeni nu putea garanta că le selecționa pe Buceschi, laslo și Bazaliu.
Ești beat ? Când am dat eu in Buceschi, lazlo sau Bazaliu ? Acolo a fost vina *** de antrenori și conducatori de la corona care ne-au făcut să nu avem la acest mondial cel puțin 2 titulare, bine cu prostul ăla de ryde antrenor oricum nu făceam mare lucru deși în afara de Norvegia nimeni n-ar prea impresionat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Polocoser si Udristoiu fac faulturi de eliminare inutile, Ryde e de vina ! :))Pristavita face fault in atsc, antrenorule de vina...Bine ca nu doare prostia, acesti indivizi ar fi amendati in fiecare zi pentru tulburarea linistii publice...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.