Comentarii (328)
dakesis
dakesis  •  12 Decembrie 2018, 19:10

se stia ca astea dau goluri gramada de pe extreme. Pana acum nu am facut nimic sa oprim asta... Slab pregatit meciul.

unn_dinamovist
unn_dinamovist  •  12 Decembrie 2018, 19:10

Bai astia pesimisti si cu o parere proasta despre tara noastra in general, incetati macar la meciul asta sa ne mai indispuneti cu mesajele voastre plangacioase. Romania o sa invinga lejer ungaria si merge in semifinale, o performanta exceptionala.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  12 Decembrie 2018, 19:08

Crina da recital :)

taunul.
taunul.  •  12 Decembrie 2018, 19:07

Ar fi prea frumos sa batem Ungaria! În consecință luam bătaie. Rămâne de văzut la ce scor. Adică ne calificam, nemeritat, în semifinale, sau nu.

unn_dinamovist  •  12 Decembrie 2018, 18:59

Romania invinge clar. La modul ala in care o sa isi permita sa odihnesca jucatoare in partea a doua. Mizez pe o victorie a noastra la 5-8 goluri .forta fetele

dinamo_fan
dinamo_fan  •  12 Decembrie 2018, 18:52
Postat de ceaiuri pe 12 Decembrie 2018, 18:36

daca o sa mai avem resurse si pt acest meci nu putem pierde..dar sunt unele jucatoare ce joaca al 6lea meci(ungaria are 2zile de pauza...)poate o sa vedem in teren si jucatoare ce au jucat mai putin(cel putin pe faza de aparare unde in meciul de ieri am fost f usor depasite...sper sa nu fie un deja-vu ca la mondiale)dar ibericul tb sa merite sa ocupe acest post si sa gaseasca solutia castigatoare

am vazut cand am avut noi 4 zile de pauza cum am jucat...