SPORTURI » HANDBAL » OLTCHIM-KRIM LJUBLJANA, AZI, ORA 18:00, ÎN DIRECT PE DIGISPORT 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Pleacă de la U Cluj 100%! E și pe placul lui Daniel Pancu
0
Chilipir pentru Dinamo! Suma pe care o plătește pentru primul transfer al verii
0
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
Știri din fotbal internațional
Primele cuvinte ale lui Mikel Arteta după ce Arsenal a câștigat Premier League + Reacția lui Arsene Wenger
0
Cei 3 fotbaliști ceruți de Cristi Chivu la Inter » 100 de milioane de euro pentru jucătorii rivalelor
0
Arsenal, bucurie așteptată 22 de ani » Cum au petrecut fotbaliștii + Mii de fani în fața stadionului
0
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Detalii din dosarul proxeneților români care au forțat tinere cu probleme ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
100.000 de lei amendă pentru gunoiul care a fost aruncat la grămadă de ...
Libertatea
Pana mea ... o dăm pe religie ... dacă-i pe -așa, de ce n-au adus și un muftiu, pentru Ozel?!?
noi toti ne rugam...
din genul de la lume adunate.."cainele moare de drum lung..."smd astazi fetele cu inca o victorie vor avea timp sa se pregateasca si de semifinala( itxako nu pierde la..gyor)nu depindem decat de jocul nostru(daca conducerea a considerat ca fetele se pot "trezi"aducand un preot e ok cu toate ca banii primiti le pot destepta mai repede)am inceput cu 2meciuri reusite, ultimile mai putin reusite(nu cred ca e vb de oboseala)deci bafta fetelor si demonstrati inca o data ca sunteti cea mai titrata echipa...
ce rugaciuni mai nene... pai pe slovene trebuie sa le bata la 10 goluri diferenta. oricum semifinala este statia terminus. nici macar in grupele astea nu prea aveau ce sa caute.
Hahaha! E tare asta! Super tare! Nu cumva sa aduceti (si sa lasati sa-si faca treaba) un antrenor bun si nu cumva sa faceti transferuri cu cap! Excelent a zis Cyntia, in semifinala sa construti o biserica, altfel nu vad ce v-ar putea ajuta si salva de furia Gyor-ului! :))))
pt. chimistul : Iesiti din tiparele obisnuite , ca sa nu zic ca sunteti caraghiosi si aceasta e o sursa continua de amuzament ! Nu e totusi de neglijat in stresul cotidian ce ne apasa ! Multumim clubului vostru ce ne descreteste fruntile de atitea ori ! E drept involuntar ( dau impresia ca sunt seriosi de fiecare data ) , dar ce mai conteaza ?
pt. chimistul : Iesiti din tiparele obisnuite , ca sa nu zic ca sunteti caraghiosi si aceasta e o sursa continua de amuzament ! Nu e totusi de neglijat in stresul cotidian ce ne apasa ! Multumim clubului vostru ce ne descreteste fruntile de atitea ori ! E drept involuntar ( dau impresia ca sunt seriosi de fiecare data ) , dar ce mai conteaza ?
cyntia Comentarii: 99 TRIMITE-I MESAJ PROFIL04 Martie 2012, 07:55 | CITEAZA 1Ca sa nu va faceti de minune in semifinala va trebui sa inaltati o biserica ... Are combinatul fonduri si pentru asta ... inca ! Profitati cit mai e de unde ... Deja ne-am obisnuit cu aceasta alaturare Oltchim = Penibil , nu mai ridem in hohote ca in vremurile bune , cotidianul absurdului de la acest club ne smulge acum doar un zimbet in coltul gurii , cel mult . Ne uimeste insa pe mai departe imaginatia fara limite in aceasta privinta si asteptam cu nerabdare mostre la fel de originale , marca Oltchim ( de povestit copiilor ) ! Nu inteleg ce spui!
kily draga, daca te-ai saturat nu te mai chinui atat!! Sunt multe metode prin care poti scapa de chin, poti schimba canalul, poti citi alte articole si, daca rezultatele nu te satisfac, se poate apela la funie si sapun. Depinde doar de tine sa se termine in seara asta!!!
de s'ar termina in seara asta calvarul cu acest oltchim plin de precupete, conduse de un incapabil... m'am saturat ca de mere acre de generatia asta, de "antrenorul" lor si de nemuritorul din fruntea federatiei... nici cuplul trefilov-tadici nu le'ar putea scoate nesimtirea din vene!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.