Comentarii (24)
alexbibirica1
alexbibirica1  •  19 Decembrie 2015, 12:21
Postat de bogdanddd pe 19 Decembrie 2015, 12:01

In prima repriza de prelungiri, Mica scapa 1 la 1 cu portarita lor, e impinsa clar de la spate, arunca in cadere iar portarita lor apara -> se lasa jocul mai departe. In repriza a doua de prelungiri una de-a lor scapa singura cu Paula, e doar atinsa cu mana de la spate de Nechita, mai face 2 pasi si trage iar Paula apara -> se da 7m si eliminare de 2 minute ptr Nechita. Numai fazele astea doua daca ar fi fost tratate cu aceeasi masura si scorul era egal. Nu mai punem faza din final cand dau mingea norvegiencelor in loc de fortare in atac.

plus golul nevalidat , cel al Cristinei Neagu si ultima faza ,cand in loc de fault in atac a dat 9m pt norvegience....

tonyys
tonyys  •  19 Decembrie 2015, 12:12

Inca din prima repriza s-a vazut arbitrajul ostil cand s-a dat foarte usor fault in atac la 2 goluri ale lui buceschi iar 2-3 eliminari din tabara noastra au fost date foarte usor si pe de alta parte n-au fost sanctionate destule faulturi la Neagu,Bradeanu,Buceschi...

bogdanddd
bogdanddd  •  19 Decembrie 2015, 12:01

alexbibirica1  •  19 Decembrie 2015, 11:57

Ryde,daca elisei punea pase lui perianu,iar perianu tragea la poarta,azi erati in finala !