Alte știri din fotbal
Rapid s-a grăbit și a anunțat transferul la ora 07:04
0
Darius Olaru a plecat să semneze cu noua echipă: „Am spus clar «da». Vreau să joc în Champions League”
0
Gabriel Tamaș a comparat Germania - Curacao 7-1 cu un meci rămas celebru pentru FCSB: „Păreau niște extratereștri!”
0
Unde va juca Georgi Milanov după despărțirea de Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Fanii japonezi au făcut ce știu ei mai bine. Kylian Mbappe i-a aplaudat!
0
Selecționerul nemulțumit după primul meci la Campionatul Mondial: „Extrem de nedrept”
0
Cum arată cea mai veche paradă LGBTQ+ din lume: fără o Şoşoacă americană, dar cu oameni cai şi oameni televizoare, precum şi fani cu tricoul lui Messi
0
Ronald Koeman contracarează criticii: „De multe ori credem că suntem olandezi și că putem învinge ușor pe oricine”
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
6
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
3
De ce nu l-a anunțat Adrian Veștea pe Ilie Bolojan că urmează să fie ...
Libertatea
„Cușca” anti-drone ridicată de Rusia peste o uzină strategică nu a făcut ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan și atacă partidele, după desemnarea ...
Libertatea
meci mult mai usor decat in tur,astazi apararea a fost la inaltime,o aparare mobila si bataioasa,paula a aparat aproape tot...si mica a facut un meci f bun (schimbare inspirata pe intr dr unde frantuzoaica "someaza" de cateva meciuri si introducerea lui mica..care joaca si pe dr..dar ea se simte f bine pe stanga)
in aceste meciuri de eliminare...nu stiu cat de mult conteaza palmaresul..dovada ca anul trecut csm a dat totul peste cap,prima participare in ehf,prima calif in ff si a castigat trofeul,cred ca am nimerit cel mai accesibil adversar din gr 1
Sa nu asteptati pe Ferencváros.Este o echipa mai puternica ca CSM si este pe baza punctajului international si peste Vardar cu un palmares international mult mai bogat.Fiind de 12 ori castigator al celui mai puternic campionat din lume,de 13 ori castigatorul cupei Ungariei,a participat si a catigat multe turnee si cupe internationale.A fost finalista de 2 ori in liga campionilor si de 3 ori semifinalista...a castigat cupa cupelor EHF de 3 ori si inca de 2 ori finalista...a castigat cupa EHF odata...in campionatul european al echipelor de club a fost pe locurile 3 si 4 ! Palmares imens,cu o istorie de peste 65 ani. Nu se va repeta norocul de anul trecut.Nu poti castiga liga campionilor de pe locurile 3-4 !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.