Alte știri din fotbal
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
0
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Adi Popa, la lansarea parteneriatului dintre Steaua și brandul lui Cristiano Ronaldo: „FCSB se va lupta la titlu, Craiova nu e favorita”
0
Știri din fotbal internațional
Newcastle - PSV, cu Dennis Man titular » Start de partidă!
0
Purgatoriul trecut de Ionuț Radu: „Nu știam pe ce cale s-o iau. Dacă-mi spunea cineva acum un an, aș fi zic că-i nebun»!"
0
PSG îl avertizează pe Ousmane Dembele: „Nimeni nu este mai presus de club”
0
Start în Slavia Praga - Barcelona » Meci decisiv pentru catalani în cursa pentru top 8
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
Oare această echipă din Craiova este echipa românească ???
Ok, in afara de rocade interne de jucatoare care se fac din motive care imi scapa, un carusel de la un club la altul, vin sa joace in Romania tot felul de jucatoare depasite, de prin toata lumea. Handbalul feminin este pe nicaieri de ani buni. Se face ceva? Nimic.
Europa e prea mică pentru ambițiile românești. Liga Florilor=Premier Ligue.. EHF lasa-ne în Europe Cup, ca nu ne mai încape cămașa. Tovarase Din, jalba în proțap și du-te la Înalta Poartă. Și cere așa: 2 echipe calificate în Champions, plus un wildcard automat în fiecare an, 3 echipe în Europa Ligue, și 2 plus un wildcard în Europe Cup. Trei sferturi din Flori în Europa. În fiecare an. După ce le obtii vorbește cu Anafu, sri și CIA sa-si ia partea de la distanță. Sa-si țină nasul la firmele mici romanesti. Și să facă ca nu vad multinaționalele.... Ia intreba-l pe Burlea cum se face....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.