Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Va multumim!!!! Am plans mult timp dupa finalul meciului. Sunteti cel mai frumos glob din pomul nostru de Craciun. Va multumim , D-zeu sa va dea sanatate!
foarte bine ca le-a deranjat ca si pe noi ne-a durut inima cand am luat-o atat de nasol de la rusoaice , sau cand in semifinala indolenta din atac si aparare ne-a scos din lupta..si ea sa nu uite cum a ratat acea lovitura din final care ne-a ingropat , sa nu mai vb de multele aruncari sa scape de ea..trebuiau laudate si atunci ?..imi cer scuze ca nu am putut sa ma uit relaxat cum dau cu piciorul la toata munca ..vad ca totusi le pasa de noi , au aratat-o ieri asa ca le MULTUMESC din inima
Se pare, deci, ca un pic de ambitie nu le-a stricat. Echipa n-ar trebui sa aiba nimic de impartit cu suporterii, o calificare in finala si eventual un titlu le-ar fi adus in primul rand lor glorie si bani. Suporterii le-au laudat cand a fost cazul, dar nu puteau sa le laude dupa un meci precum cel cu Rusia. Au fost la atatea turnee finale si n-au luat nimic si totusi suporterii le-au sustinut an de an. Cristina ar trebui sa nu vada dusmani acolo unde nu exista!
bravoo fetelor. va iubesc mult si va multumesc pentru bucuriile si lacrimile aduse.sunteti geniale.si ati ajuns unde speram ca va fi posibil.multumesc din inima.felicitari si un Craciun Fericit.
Felicitari Romania !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.