Alte știri din fotbal
Gazzetta dello Sport: „Mai multe echipe din Serie A s-au interesat despre Daniel Bîrligea”
0
Kyriakou abia a reziliat cu Dinamo și a bătut palma tocmai cu rivala: „Îl așteptăm!”
0
„Ăsta e pronosticul meu!” » Pățit cu Sepsi, Dioszegi face dezvăluiri-șoc din noaptea retrogradării și numește prima echipă care va pica din Superliga: „Enigma e alta”
0
Becali se ia din nou de Mihai Popescu: „E mai puternică nevastă-ta decât tine? Tu aduci 20.000 de euro în casă, ea aduce 3.000! Ești nebun?”
0
Știri din fotbal internațional
„Probleme cu românul” » Turcii au calculat cât ar avea de încasat la reziliere Marius Ștefănescu
0
Galata a revenit pentru Calhanoglu! Ce vrea Inter + Primul transfer al anului, finalizat
0
Barcelona a avut mari emoții pe terenul lui Racing Santander, dar merge mai departe în Cupa Spaniei » Gazdele au avut două goluri anulate
1
Răsturnare în Como - AC Milan » Cum arată lupta la titlu în Serie A: clasamentul actualizat
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Minciunile pe care le spune Trump când strigă tare că Groenlanda trebuie să ...
Libertatea
Trump amenință că va trimite armata în Minnesota, dacă autorităţile nu ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Editorial pentru Libertatea, semnat de președintele Braziliei, Luiz Inácio ...
Libertatea
Noi am facut nunta dupa meciul cu danemarca si am sarbatorit de parca ar fi luat deja o medalie cind de fapt nu aveam nimic concret asigurat iar lucrul, asta ne-a costat in meciul cu spania unde concentrarea a fost inexistenta .Lasa mai bine sa mearga spania in semifinale ele merita asta pt ca si-au dorit cu adevarat
respect aceasta echipa.intr-o tara de incompetenti este imens.luminita hutupan este cea mai buna portarita din lume oricum.
Felicitari fetelor....singurul sport de echipa unde mai insemnam ceva pe plan mondial....apropos...Multumim Ungaria:))
Un singur lucru i-as reprosa lui Voina: Ce cauta in lot Cioarec(parca asa o cheama). Nu a fost in stare macar o data sa traga de pe extrema altfel decat in portar. si am inteles ca e si capitan la o echipa divizionara... RUSINOS. Tinand cont ca partea noastra dreapta a fost ZERO cred ca ne-am descurcat onorabil. Poate ca petrecerea aceea ar fi trebuit amanata pana dupa meciul cu ucraina cand am fi putut fi calificati matematic in semifinale cu 2 victorii normale cu sp si ucr...
Adrian, nu e adevarat ce spui, golaverajul este criteriu de departajare numai pentru afisarea clasamantului in timpul disputarii grupei, pentru calificarea mai departe primul criteriu este meciul direct, si al doilea golaverajul.
Atit au putut fetele, in conditiile unui lot scgimbat fata de Olimpiada. Sa le multumim pentru ca au vrut si sa le dorim sa prinda locul 5. Cand om avea un loc 5 european si cu nationala de fotbal, atunci sa strambam din nas. Sarut-mana, fetelor!
niste ratate.niciodata nu sunt in stare sa mearga pana la capat.de fapt asta caracterizeaza tot sportul romanesc.
interesant cati "experti" isi dau cu parerea pe aici. stiti numai sa criticati.voi astia care il unjurati acuma pe voina, dupa primele 3 meciuri il pupati in c..r. sa nu uitam ca este de f putin timp la echipa, nu putea face cine stie ce.intr-adevar am pierdut calificare pe mana noastra, trebuia sa batem spania, dar asta este. ar putea fi un loc 5 care la fotbal nu o sa-l luam niciodata. bv fetelor!HAI ROMANIA!
Intr-un fel sunt de acord cu antisteaua, dar cred ca Voinea trebuie lasat, pentru ca nici un antrenor nu face 2-3 saptamani de antrenamente si vroe zece jocuri, o echipa capabila de a bate Norvegia. Problema in handbalul romanesc poate fi rezolvata prin aducerea unor antrenori scandinavi tineri si scolirea celor tineri de la noi, pentru ca fetele astea sa capete pe langa talent o stiinta a jocului, datorita muncii de la juniori, acolo e buba.
felicitari fetelor pentru efortul depus! eu sunt mandru de ele. numai nesansa a facut sa nu luam o medalie la acest turneu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.