Alte știri din fotbal
Ionuț Lupescu explică de ce nu l-ar fi pus niciodată selecționer pe Mircea Lucescu: „Eu nu l-aș fi luat din două motive”
0
DUR! Ionuț Lupescu i-a răspuns acum lui Burleanu: „Întrebarea mea pentru el este următoarea”
0
„De-asta m-am supărat atât de tare” » De pe patul de spital, Mircea Lucescu rememorează ce s-a întâmplat înainte și după leșin: „Gata, s-a terminat”
2
„Lui Mircea Lucescu să îi vină mintea la cap și să se potolească!”
0
Știri din fotbal internațional
El este favorit să o preia pe Tottenham » Cine îl poate antrena pe Radu Drăgușin, după demiterea lui Igor Tudor
0
CAF cedează în scandalul Cupei Africii pe Națiuni: „Vom respecta orice decizie TAS” + demisie în conducerea Confederației: „Am reușit să clarific suspiciunile care au fost îndreptate asupra mea”
0
Ofertă pentru Lewandowski » Îi propun un salariu de două ori mai mic!
0
Gazzetta dezvăluie unde ar putea juca Mohamed Salah în sezonul viitor: variantă surprinzătoare
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
daca incercau sa faca un lot numai din...romance,era stirea anului,asa inca o straina pe statul de plata
Csm-ul nu are conducator de jos decent ( Omoregie e o gluma proasta) agreata de neagu și nici inter dreapta de mâna stânga cu adevărat de valoare . 2 slovene < zic și de lazovici < ce naiba e Slovenia in handbal ???? Ma gândesc ca transferurile se fac pe unicul criteriu de a fi agreata de neagu . Cu așa viziune zic ca pana in 2024 ( expira contractul lui neagu ) csm-ul nu va vedea f4 decât la tv . Și când ma gândesc ca au trimis-o acasă pe gullden ca nu se plăcea cu neagu ma apuca groaza . Ca doar liga campionilor a fost adusă de neagu .Au scăpat-o pe Reistad ( of of of ) .dar au adus-o pe arnzen si pe Aune …Jucătoare rezerva pe la țările lor . Se joaca ptr CN si nu invers . As zice cu riscul de a-mi lua înjurăturile de rigoare ca CN a făcut praf echipa împreuna cu poetul Vasile ptr care CN e esențială de la naștere . Dar sic handbalul este sport de echipa …chiar si la naționala …
Un inter dreapta o sa luati vreo data?(jucatoare de mana stanga).
Sunt curios, ce s-a intamplat in mintea lui Nicusor? De s-a schimbat 180 de grade. Gata, nu mai finantez clubul CSM, sa-si caute sponsori, spunea ilustrul matematician.
Aici sunt banii dumneavoastra! Ce caldura, ce strazi , ce parcuri? Astea-s mofturi! Pompam bani in supervedetele rasuflate ale CSM-ului!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.