Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Belgiei a dezvăluit cum a reușit cea mai spectaculoasă „remontada” de la Mondial: „Senegal a făcut o mare greșeală”
0
SUA - Bosnia și Herțegovina, în 16-imi la Campionatul Mondial » Deschidere de scor în minutul 45! ELIMINARE în repriza secundă
0
Istorie la Cupa Mondială 2026! » Cel mai târziu gol marcat la un turneu final
0
Belgia s-a calificat dramatic în optimile CM 2026, cu un gol din penalty în minutul 120+5
2
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Radarele fixe au invadat România în 2026: unde sunt capcanele de pe drumul ...
Libertatea
Forta Dedu ! Pare sa faci ceva bun pentru Romania, pe cale de consecinta, ar urma sa fii bagat la puscarie.
Si Gyor.
Trebuia Dedu să-l pună pe Gigi antrenor , că el le știe pe toate ...
Ala-i Duenas. Asta a fost antrenorul lui Itxako.
Nu a fost cumva si selectioneru Spaniei ??
Ryde cica n-a fost dat afara, nu mai vrea sa antreneze. Numirea acestor antrenori la nationalele de handbal, e ca si cum ar veni Guardiola sa antreneze in Romania nationala.
Multumim, Ryde! Dedu l-a inlocuit cu unul si mai bun, cel mai bun antrenor din Liga Campionilor in ultimele 2 sezoane. Asta il bate si pe Soubak de la nationala Braziliei. Iar la masculin au cel mai titrat antrenor cred ca din handbalul masculin.
Multumim Ryde pentru lucrurile bune,si nu au fost deloc putine,pe care le-ai adus la nationala!Iar spaniolul e scula de antrenor,poate vom parcurge impreuna cu el mult asteptatele momente de glorie!
si-au tras antrenor aproape de nivelul celui de la nationala masculina
Deci având și la masculin, trendul e să ai antrenori spanioli !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.