Alte știri din fotbal
Cui a mulțumit Malcom Edjouma, la despărțirea de FCSB: „Am sosit copil, plec bărbat”
0
Transfer de ultimă oră în Superligă: „Am ales așa și pentru că este aproape de casă”
0
„A devenit o bestie”, iar Dinamo sparge banca pentru a-l ține la echipă: „Ar fi cel mai bine plătit jucător”
0
Gigi Becali, contrat la TV: „Nu vedeți prea bine! 7 titluri în 22 de ani” » Cum a răspuns patronul FCSB
4
Știri din fotbal internațional
Răsturnare de situație: titularul lui Cristi Chivu nu mai pleacă! » Inter e gata să-i ofere încă doi ani de contract
0
Antrenorul lui Tottenham, întrebat dacă va pleca Radu Drăgușin: „Doar asta contează”
0
Inaki Williams, contra disputării Supercupei în Arabia Saudită: „E o porcărie!” » De ce voia să refuze să joace
0
Napoli a decis ce face cu Rasmus Hojlund, atacantul împrumutat de la Manchester United
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
0
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
1
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Armele occidentale care au ajutat cel mai mult Ucraina în 2025, potrivit ...
Libertatea
Capcana celui mai amplu experiment demografic: cum a modelat China o ...
Adevărul
Cine a fost cel mai bun sportiv din lume în 2025? 6 reporteri GSP ...
GSP SPECIAL
Un bărbat credea că iubita lui este escortă și a urmărit-o la un hotel de ...
Libertatea
alo gazeta, trebuia sa specificati ca asta e un articol publicitar platit de sotii tircosi.....
sunt cativa pe aici care nu gandesc.poate ca este vulgar cu fetele,dar daca nu esti mai dur cu vedetele nu faci treaba.cati antrenori nu s-au perindat pe la valcea si se trageau de sireturi cu vedetele si faceau doar ce vroiau ele.o fi avut el lot bun dar mai trebuie sa le mai asezi si in teren si sa le spui ce sa faca. numai la noi in Romania se dau antrenori afara cand fac performanta(obiectivul clubului era accederea in sferturi in liga)
Mare tupeu pentru Vîlcea dacă într-adevăr gîndesc serios debarcarea pe d-ul Tadici , să nu uităm antrenorul echipei naţionale . Ar fi o palmă serioasă dată şi federaţiei , cu deosebire d-lui Gaţu cel care în atari condiţii ar păstra în fruntea reprezentativei un om care a eşuat la echipa sa de club . Interesantă rămîne şi relaţia sa pe mai departe cu jucătoarele de la lot care se confundă practic cu actuala Oltchim .
pt "civilizatul" adi cluj: stai baiete linistit, Tadici nu pleaca nicaieri ! copilashii astia care-l injura pe aici nu sunt decat niste brasoveni frustrati si ofticati ca atata timp cat e Tadici la Valcea nu pun mina pe titlu
tot observatie personala: galca are valoare atata timp cat are cine s-o angajeze
una din cele 3 jucatoare noi pare a fii pivotul Borbas Rita (jucat.in nat. Ungariei;58 de selectii 102 goluri))de 27 de ani de la Dunaferr NK (loc.2 in camp. Ungariei 07/08).Ea a mai evoluat la Vasas, Esztergom si Gyori ETO. (Obs. personala: nu are valoarea lui Galca.)
daca vine Tadici la Cluj ne strica toata sandramaua p-aici.
Tiselj trebuia adus la nationala ! Cat va fii, insa, Gatu la federatie nu vom mai avea handbal. Gatu si Tadici sunt acelasi aluat, nesimtitii din handbal, Sandu si Piturca cu mingea mica
Eu ca valcean as vrea sa Tadici sa plece invartindu-se ! M-am saturat de proasta crestere de care a dat dovada de-a lungul timpului. Cand era la Zalau lua lua la p**a tot Ramnicu. Nu am uitat ce facea la Valcea! La Valcea a avut de departe cel mai bun lot ! Sunt scarbit de lipsa lui de fair-play fata de toti adversarii (romani sau straini) si credeti-ma ca multe fete il urasc la cat de mult le jigneste.
mare neobrazat si tupeist acest tadici. se crede buricul pamantului. numai un neispravit se lauda ca ce mare lucru a facut el la valcea. cu echipa pe care a avut-o la dispozitie tadici, orice antrenor obtinea rezultate mai bune.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.