Alte știri din fotbal
Adevărata problemă a lui Dennis Politic » Diagnosticul primit de fotbalistul aflat sub contract cu FCSB
0
Ioan Andone numește mijlocașul indispensabil României: „Lasă-l, mă, încă doi ani la națională!”
0
Rapid vrea să îl vândă pe Alex Dobre! Suma dorită de Dan Șucu
0
Cui i-a dat Gică Hagi numărul 10 la națională în prima acțiune ca selecționer
0
Știri din fotbal internațional
Mexic și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial: veteranul Ochoa mai prinde un turneu final
0
Scenă inedită în timpul meciului » Mauricio Pochettino a folosit laptopul pentru a oferi sfaturi tactice
0
Noua regulă introdusă de IFAB, aplicată în Japonia - Islanda » Pe nordici i-a costat scump
0
James Milner și-a anunțat retragerea din fotbal la 40 de ani! Carieră impresionantă a legendei din Premier League
0
Lifestyle
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
17
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
2
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
5
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Benzina continuă să fie mai scumpă decât motorina luni, 1 iunie 2026. Cât ...
Libertatea
Secretele MAE de după 1989. Istoricul Cosmin Popa: „Ion Iliescu a guvernat ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Reciclarea în România lui Ceaușescu. Cei trei „R” ai propagandei ...
Libertatea
Nu se poate. Decat daca Doamne fereste se vor accidenta doua.
Nu Dedu face selectia. Nici Ryde. Un mare rol il joaca Gusi, a facut selectia si la U19, saracul Dobrescu nu cunostea fetele la inceput. Dar totusi omul a facut treaba, a stiut sa roteasca lotul, sa odihneasca jucatoare important e chiar in meciurile grele. Valoarea lotului i-a permis aceasta. De aceea a si reusit un rezultat bun.
Si totusi , se mai poate face ceva in timp util , mai pot fi aduse Tarca si Moisa la lot eventual Kader ? Bebe Perianu , Pristavita , Madalina , Seraficeanu nu prea au ce sa caute in lot ...Cum e posibil sa ne vrem noi raul ?
@Bolon Yokte a percutat de ieri domnul Ursescu...
Tadici-Pera nu o sa faca niciodata jocurile in handbalul romanesc....
Demisia tuturor,a antrenorilor si a federalilor! Demisia!Demisia!Demisia!
Dedu face abuzuri mari! Pe fata Marianei Târcă de la Brașov,golgetera campionatului feminin de handbal prima liga nu a convocat-o la lotul național!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.