Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
3
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
8
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
0
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
4
Știri din fotbal internațional
Verdictul specialistului la faza de care se leagă fanii Barcelonei
1
Atletico Madrid merge în semifinalele Ligii Campionilor, după o dublă de poveste » Cholo Simeone, coșmarul Barcelonei!
26
PSG, victorie pe Anfield în Liga Campionilor » „Balonul de Aur” a rezolvat calificarea în semifinale
3
Înfiorător! Fermin Lopez, KO: imagini greu de privit cu sângele curgând șiroaie
2
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
14
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
România amână să primească 6 miliarde de euro: de ce tărăgănează Guvernul ...
Libertatea
Cine este cu adevărat femeia care i-a dus lui Trump meniuri McDonald’s la ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandra Căpitănescu a cucerit publicul din toată lumea. Reprezentanta ...
Libertatea
Macar la handbal sa se lase porcariile de sovinism si ura!
Ce fraieri suntem. Francezii joaca unde vor, la ce ora vor iar noua ni se impun atatea lucruri. Eu personal regret ca nu s-a organizat in alta parte acest turneu, la Valcea, Brasov sau Cluj cred ca era mult mai bine pentru toata lumea. Acum nu mai avem ce face decat sa le sustinem pe fete din fata TV-ului sau a monitoarelor de la job :( Mult succes fetelor. Va iubim. Victorieeeeeeeeee!!!!!!!!!!!1
Ungaria-Polonia:39-30! Cine o sa vada Olimpiada de la televizor, Angela? Hajrá Magyarország!
POLONIA-UNGARIA 30-39.ROMANIA VA BATE JAPONIA,IAR MAINE ROMANIA VA BATE SI UNGARIA.
Nu e nevoie sa ne calificam de pe primul loc! E bine ca jucam cu UNGARIA al doilea meci! Daca batem JAPONIA si UNGARIA la scoruri concludente, in ultimul meci s-a dam meciul POLONIEI, pentru ca "marea echipa a UNGARIEI" sa vada OLIMPIADA de la televizor! Sa se califice POLONIA si ROMANIA! Marlanul de TADICI trebuie sa-si repare imaginea dupa ce a fost umilit de GYOR si LADA in Champions LEAGUE... Sa vada si unguroaicele cum e sa stai acasa ...la televizor!
HAI ROMINIA.VALCEA TE VA SUSTINE.TADICI VA RAMINE IN CONTINUARE LA OLTCHIM UNDE VA FACE PERFORMANTA.ASTA ESTE PAREREA MEA.LA MULTI ANI DOMNULUI TADICI.
de ce transmite tvr-ul?cred ca sport.ro transmitea amindoua meciurile.proasta alegere,si orele de joc,daca aveti nevoie de suporteri de ce nu jucati la ora 12 cind toata lumea este la lucru.bravo frh.hai romania,bafta.
Si Argesul este aproape de fete. Hai Romania! Maine vin la Bucuresti pt. a vedea live victoria impotriva Ungariei, care se va califica de pe locul 2.
HAI ROMANIA !!! trebuie sa fim alaturi de fete pe toata perioada turneului de calificare pentru olimpiada. Fetele si noi meritam sa avem o echipa la JO de la Beijing. Cu ajutorul publicului ne vom califica de pe primul loc. Devenii sunt alaturi de fete. HAI ROMANIA !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.