Alte știri din fotbal
Noul președinte al Consiliului de Administrație de la Dinamo: „Vă spun care e diferența dintre mine și Nicolescu”
0
FCSB, demers la TAS împotriva lui Răzvan Burleanu: „Cererea a fost depusă înainte de Paște!”
0
Cine vor fi „secunzii” lui Gheorghe Hagi la națională » Alt antrenor pleacă după 22 de ani de la FRF
0
Fostul internațional prevede un „divorț” rapid la FCSB: „Am zis că Becali nu va rezista o lună fără să se bage! Am greșit”
0
Știri din fotbal internațional
Harry Kane a fost la un pas să-i strice „opera de artă” lui Olise: „Strigam la el să...”
0
Real Madrid nu va depune plângere la UEFA după eliminarea lui Camavinga
0
Probleme pentru Ronaldo! Cristiano a dus cu greu meciul până la final, apoi a vomitat
0
Bayern a răpus „La Bestia Negra”. Vincent Kompany îl poate depăși pe Hansi Flick + Recordul lui „Bambi” Musiala
0
Lifestyle
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
2
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
988.884,60 de euro se „sting” pentru service-ul ISU. Nota de plată pentru ...
Libertatea
Controale la domiciliu pentru 7 milioane de români: Poliția va verifica ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
19-20, min 50
Din pacate niciodata nu am avut noroc cand am stat la mana altora si ungaria nu avea interes sa bata spania sa ne califice pe noi e clar ca nu se omoara prea tare de dragul nostru poate macar locul 6,7 sa-l ocupam.
eu tot ma rog si sper ca Ungaria sa bata pe final ca si cu Danemarca si Franta!!!
voi care vedeti meciul on line postati si voi linkul pe care se poate vedea meciul
E CLAR PT MINE :))) .... jucam pt locurile 5-6 ...si culmea...o sa pierdem si acolo si o sa ajungem pe locul 6 ...sa vedem ce o sa zica presedintele FRH cand obiectivul anuntat 1-5 este ratat :)):))):))) ....forta Tadici ...era mult mult mai bun ca Voinea asta...Voina declara ca fetele nu au nevoie de antrenor ca joaca singure....normal ..din era tadici isi aduc aminte...pffff
penibile!..RUSINE UNGARIA!!
da mah oameni las' ca batem noi diseara nu tb acum sa ne dam toti cu ungurii..sa-i lasam in apele lor sa se faca de tot rasul..
eliminare 2 min
Cum sa batem Norvegia knd Oana Manea e ok, dar nu de nivelul lui Stanca? Iar extrema dreapta e 0! rezerva de acum a lui Hutupan, portaritza micutza din Islanda e praf... sa n-o chemi tu pe Tamas sau cealalat cu nume de ungur!
bate ungaria
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.