Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Apariție rară » Fost la roș-albaștri și la Dinamo, Dennis Șerban și-a ales preferata: „Cu ea țin, normal!”. Vede două favorite clare la titlu
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Scor umilitor pentru Steaua, după 35 de minute! Clasament în timp real
4
Știri din fotbal internațional
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
Vedeta care împarte vestiarul cu Horațiu Moldovan a văzut primul cartonaș roșu abia la 40 de ani » Este dublu campion european
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, iar doi joacă la Galatasaray și la Fenerbahce
0
Au publicat sumele: câți bani câștigă analiștii TV din emisiunile sportive
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
nu au nici o importanta timpii din calificari hmm curios , eu vad ca sau respectat intocmai Comentariul tău...
pai nu vine...cand eram pusti nu era nici unul care sa nu faca un sport la vreun club...ala care nu facea nimic era privit ca un...bolnav (fara rautate dar in acelasi timp si fara respect). stateam intr-o zona foarte buna asa ca nu se poate pune pe seama vechii placi cu "copii defavorizati au o sansa prin sport, bla, bla, bla...". acum cei care ar trebui sa faca sport in cel mai bun caz comenteaza despre el pe net...altele sunt "atractiile". nu ei sunt de vina in principal...politicienii care au scos orele de sport in principal si apoi parintii inconstienti care cresc viitori infirmi (da` odihniti sa fie :(
nu uita nimeni ce-au facut dar eu cred ca mai mula modestie si seriozitate in astia 4 ani in care li s-a cam urcat la cap le-ar fi adus a 3 a medalie de aur bineinteles ca nu vom sti niciodata asta dar asa cred daca erau la fel de modeste si serioase ca in celelalte 2 cicluri olimpice castigau si azi
Nu vreau sa te contrazic sau sa intru in polemica, dar ceva imi spune ca nu s-au pregatit bine, din moment ce in tot anul 2012 englezoaicele n-au fost invinse! Asta spune ceva!?
sunt duble campioane olimpice, nu puteau gandi altfel! nu fiti malitiosi! pai cum ar sunsa daca barca si-ar propune prin decalratii sa iasa din grupele champions league? and ei sunt favoriti.....ca nu reusesc emreu e altceva, asa a fost si la ele, acum e timpul sa se retraga, sa nu uitam cate au facut ptr tara.
Insasi faptul ca au ajuns in finala este o mare performanta. Celelate nationale sunt la a doua sau a treia generatie de canotoare iar noi ne bazam pe ele si la olimpiada viitoare.
cam sa ceva, din pacate:( sa vedem ce vine din urma dar slabe sperante....asta e situatia.
si razvan martin
Si mai raman, daca suntem lasa-ti de arbitri, inca 2 medalii de aur la gimnastica fete. La aparate de obicei e cel mai curat arbitraj, nu ca la echipe(cum a fost aseara, cu rusoaicele mai ales) si la individual compus!
asa e cand te duci pe cai mari ti se scot fumurile din cap cele doua erau cele mai mediatizate si scoase in fata din tot lotul asta olimpic imi aduc aminte inainte de jo cum ziceau ca ele se duc pentru aur ca ele n-au nevoie de medalie poate acuma inteleg ca era lor a apus si trufia se plateste la fel si branza aia nu mai aveai loc de ea la tv ziceai ca e becali si ea e cea mai slaba din cele 3 in topul european poate faceti un sondaj cat de cunoscute sunt simona gherman si anca maroiu si cat ana maria branza felicitari sportivilor care au stat in banca lor si-au facut treaba si au adus medalii "de nicaieri" fiind profesionisti si nu toata ziua la tv ca altii felicitari moldoveanu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.