Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Echipele de start în Inter - Liverpool » Cristi Chivu și Arne Slot, meciul zilei în Liga Campionilor
0
Jurgen Klopp, liber spre Real Madrid? » Înțelegerea secretă pe care antrenorul german o are cu Red Bull!
0
PSV - Atletico Madrid, în Liga Campionilor » Echipele de start: Dennis Man, rezervă
0
Doliu în fotbal: fostul internațional care a jucat la un Mondial istoric a murit la doar 45 de ani
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
România devine hub pentru pământuri rare, cu sprijin american. Pas-cheie ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
Eu v-am pus prima data asta pe pagina de Facebook cu comentariul: ,,Faceti un articol din asta''.
9gag.
eu nu sunt mediocru ca sa ma bucur cand castig profitand de greseala altuia; bucuria este maxima atunci cand castig in fata unui adversar la fel de puternic, nu care cade in fund; felicitari Sandrei pt ca a castigat, de asemenea felicitari si un sincer BRAVO campionului Alin Moldoveanu pentru CUM a castigat; o zi buna
Mergand pe firul logicii tale de aia nu am luat aur la alte aparate petru ca si fetele noastre au cazut. E ca si cum ai spune ca nu meriti medalia ca e altul mai slab ca tine. Cel mai important lucru pe care tu ar trebui sa il recunosti(ca tot esti roman), este ca Izbasa a fost cea mai buna in concursul de sarituri. Punct!
mda...observ ca mi-ati cenzurat primul comentariu; sunt roman ca si voi, poate mai roman si mai om; e chiar asa greu sa acceptati ca Sandra Izbasa a luat premiul intai deoarece o alta sportiva a cazut? mai reflectati... @andrei nu a fost furata Catalina, au recunoscut ea insasi si oameni avizati intr-ale arbitrajului; gradul de dificultate al compatrioatei a fost mai scazut pt ca a mers ,,la siguranta'', la fel ca la sarituri; acolo ne-a mers, pt ca a ratat americanca, la sol si-a aratat valoarea; o zi buna
eu nu integ cum poti lua argintul cand cazi.
Probabil este suparata ca arbitri nu au mai putut fura si de data asta ca sa-i fure aurul Sandrei, asa cum a patit Catalina Ponor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.