terminatorul2  •  04 August 2012, 17:20

Ăștia au furat ca CeFuRă , pe față !!!!!!!

terminatorul2  •  04 August 2012, 17:19
Postat de xstream pe 04 August 2012, 08:51

ma apuca dracii... 5 arbitrii si toti corupti sa va iau toata familia in pl...oiesti

Ai au ”judecat” după modelul CeFuRă ???? : )))))))

terminatorul2  •  04 August 2012, 17:18
Postat de eucaliptulnegru pe 04 August 2012, 17:08

obreja lasa-ne tata dute unde si-o luat dracua sara buna.....

Ce-ai cu el ?

eucaliptulnegru
eucaliptulnegru  •  04 August 2012, 17:08

gilos
gilos  •  04 August 2012, 10:44

Rudel Obreja trebuie sa-si prezinte demisia. A reusit sa aduca in sapa de lemn boxul romanesc. Candva aveam campioni europeni, mondiali olimpici, astazi nu mai avem nimic ! Obreja, lasa-ne, tata !!! Du-te la profesionism si fa-ti acolo interesele, lasa pe altul aici, care vrea sa faca treaba !!

silvercloud  •  04 August 2012, 03:10

Am vazut meciul de la cap la coada !!Nu trebuie sa fii mare specialist si sa spui ca sportivul roman merita sa castige intalnirea !! Daca in prima repriza apreciez scorul de 6-4 corect pentru uzbek, in ce-a de-a doua repriza boxerul nostru a dominat, scorul reprizei trebuind sa fie 8-4 pentru el, la cum am numarat eu! In cea de-a treia repriza, Bogdan a lovit bine, dar au fost si cateva lovituri in gol, a si incasat cateva, per total e o repriza castigata de al nostru la limita, 4-3!! In total, normal ar fi fost ca Bogdan Juratoni sa castige intalnirea cu scorul de 16-13 !! Si uite ca domnii arbitrii au dat decizia de 12-10 pentru uzbek !! Rusine acestuia si arbitrilor !! Bravo Bogdan !!!!!!