Alte știri din fotbal
Răzvan Lucescu a venit în România și a făcut pomana de 40 de zile a lui Mircea Lucescu la un centru de nevoiași
1
Cum a comentat Zeljko Kopic repetarea unui Derby de România la barajul pentru Conference League
0
Nu mai rezistă! » Joacă la baraj pentru FCSB, apoi e DISPERAT să plece
4
Gheorghe Hagi a anunțat lotul României! Adrian Rus și Laurențiu Popescu ignorați, Moruțan convocat cu Georgia și Țara Galilor
16
Știri din fotbal internațional
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
0
Fostul căpitan al lui Chelsea și-a anunțat retragerea la finalul acestui sezon: „Este timpul să încep un nou capitol”
0
Manchester United și-a confirmat antrenorul » Michael Carrick a semnat pe 2 sezoane
0
Pep Guardiola și-a anunțat oficial plecarea de la Manchester City! Discurs emoționant: „Am pierdut-o pe mama și clubul m-a ajutat”
1
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
...rusine sa va fie ...nu vrem medalii de la dopati ...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De la luptatori la tenismeni, de la fotbalisti la atleti...toti iau ceva medicamente. La ce s-a ajuns in ziua de azi in sport nu mai e ce era odata...azi sportul e o afacere, se invart miliarde de euro...ronaldo castiga cat castiga toti profesorii din romania la un loc :)))
Ba da prosti sunteti, pr osti rau sunteti..un sportiv se dopeaza pe propria raspundere, nu il pune clubul..cand dinamo,da 80 la suta din sportivii din tara, mai sunt si care mai gresesc..credeti ca maywhether se antreneaza natural ??? Arnold a fost cel mai bun natural? , toti care fac sport iau substante, toti..mai ales campionii...nu o sa vedeti unu care ajunge nr 1 doar cu mancare si antrenamente...toti iau ceva cel putin odata...treziti va !!!!
Oricum nu primeai tu nicio medalie, prostule. Tu nici la paralimpici n-ai ieși pe podium.
Cind se califica vreun neica-nimeni din groapa la JO, toate stirile incep asa: x, LEGITIMAT LA CS ***, a facut pe drq-n patru
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se intimpla cam multe lucruri necurate in ultima vreme la cei din groapa, asa-i?
scrieti , mah , adevarul , liviu dumitrescu legitimat la cs dinamo a fost prins dopat , sa si-l asume http://www.csdinamo.eu/sectia-sporturi-individuale/kaiac-canoe/kaiac-canoe-dinamo-25-de-medalii-la-nationalele-de-seniori
ti-ai terminat temele, copile?!
daca va cere inca un test, presa onesta ar trebui sa astepte rezultatul... Dar mai avem noi presa onesta cand e dependenta de rating produs prin titluri-bomba?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.